Neler Yeni

RADİKAL Bir Karar Aldım ve PC Topluyorum

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Nasıl yani kanka neden kötü 3060 değil mi sonuçta ben pek anlamıyorum o yüzden
Knk öncelikle hemen alma sakin ve fazla araştırma yap. Amd kartlar, rtx kartlara nazaran daha iyi performans verir oyunlarda. Rtx kartlar render ve yayınlarda stabil daha iyidir. Senin öncelikle ne istediğini bileceksin. Eğer sadece oyun oynarım dersen amd ekran kartlı sistemler senin için uygun. Bana kalsa 3060 ti sistem sizi baya memnun der lakin bütçe ve istek önemli.

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Knk öncelikle hemen alma sakin ve fazla araştırma yap. Amd kartlar, rtx kartlara nazaran daha iyi performans verir oyunlarda. Rtx kartlar render ve yayınlarda stabil daha iyidir. Senin öncelikle ne istediğini bileceksin. Eğer sadece oyun oynarım dersen amd ekran kartlı sistemler senin için uygun. Bana kalsa 3060 ti sistem sizi baya memnun der lakin bütçe ve istek önemli.
Kanka sadece valo Cs emsali online oyunlar ve metin iki +discord bütün olay bu benim için

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Kanka sadece valo Cs emsali online oyunlar ve metin iki +discord bütün olay bu benim için
Kanka o zaman çok kasmana gerek yok. Eğer işin acele değilse güzel bir indirimli sistemi alırsın işin acele ise ortalama 13 14kya uzun vadeli bir sistem alabilirsin.

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Kanka o zaman çok kasmana gerek yok. Eğer işin acele değilse güzel bir indirimli sistemi alırsın işin acele ise ortalama 13 14kya uzun vadeli bir sistem alabilirsin.
Aslında mayısın ortalarında almayı düşünüyorum hatta seçim de yönetim degisirse kur düşer diye tahmin ettiğim için seçim sonrasına bile atabilirim siyasi sayılmaz umarım bu yorumum 😅

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Aslında mayısın ortalarında almayı düşünüyorum hatta seçim de yönetim degisirse kur düşer diye tahmin ettiğim için seçim sonrasına bile atabilirim siyasi sayılmaz umarım bu yorumum 😅
Şöyle söylim ben sana. Seçime kadar kesin dolar 20 tl olacak ki üstünde olacak. 1 hafta önce aldığım mouse 550 TL idi şuan 1100 TL. Yani indirim bile olsa mayıstan Sonra dolar 10 tl ye bile inse kardeşim gene şuan ki fiyatları zor görebiliriz. Bence normalde Eylül ayında kullanıcam lakin indirimli bir kasa gelirse almayı düşünüyorum

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Şöyle söylim ben sana. Seçime kadar kesin dolar 20 TL olacak ki üstünde olacak. 1 hafta önce aldığım mouse 550 TL idi şuan 1100 TL. Yani indirim bile olsa mayıstan Sonra dolar 10 TL ye bile inse kardeşim gene şuan ki fiyatları zor görebiliriz. Bence normalde Eylül ayında kullanıcam lakin indirimli bir kasa gelirse almayı düşünüyorum
Düşmez mi diyorsun yani bizim ülkede hicbirseyin fiyatı belki Amazon da düşer be 🤦

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Düşmez mi diyorsun yani bizim ülkede hicbirseyin fiyatı belki Amazon da düşer be 🤦
Amazon hazır kasa satmıyor diye biliyorum. Hocam bizim ülke kadar namussuz satıcı yoktur diğer ülkelerde. Pandemi olur zam, ya en basiti ramazana giriyoruz kıymaya zam yapıyorlar. Yani eğer zam gelirse indirim gelmesi zor oluyor. Hatırlar mısın dolar 16 tl den 11e inmişti Bi ara ama gene sanki dolar 16 mış gibi oldu. Şimdi şu yöndende bakmak lazım. Umarım hükümeti değişirse dolar fırlama şansıda olabilir. Çünkü yatırımcılar hiç bilmediği birisi başa gelicek yatırımlar çekilebilir aksine dolar düşedebilir. Dünyada kriz bitmez. Abdde bankalar bile çöküyor neyse hocam biraz daha yazsam okumayacaksın büyük ihtimal çok söylecek söz var 😅

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Amazon hazır kasa satmıyor diye biliyorum. Hocam bizim ülke kadar namussuz satıcı yoktur diğer ülkelerde. Pandemi olur zam, ya en basiti ramazana giriyoruz kıymaya zam yapıyorlar. Yani eğer zam gelirse indirim gelmesi zor oluyor. Hatırlar mısın dolar 16 TL den 11e inmişti Bi ara ama gene sanki dolar 16 mış gibi oldu. Şimdi şu yöndende bakmak lazım. Umarım hükümeti değişirse dolar fırlama şansıda olabilir. Çünkü yatırımcılar hiç bilmediği birisi başa gelicek yatırımlar çekilebilir aksine dolar düşedebilir. Dünyada kriz bitmez. Abdde bankalar bile çöküyor neyse hocam biraz daha yazsam okumayacaksın büyük ihtimal çok söylecek söz var 😅
İnan okurum sanırım seninle aşağı yukarı aynı sistemi almayı düşünüyoruz sosyal medyadan takiplesebiliriz senin için de uygun olursa bana en azından haber verirsin sitem denk gelirse

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
İnan okurum sanırım seninle aşağı yukarı aynı sistemi almayı düşünüyoruz sosyal medyadan takiplesebiliriz senin için de uygun olursa bana en azından haber verirsin sitem denk gelirse
İg kullanmıyorum lakin video izlemek için kullandığım hesap var adını yaz bana özelden istek atim

Top Bottom