Neler Yeni

Bir türlü kurulamayan windows

igngr6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İsmail Güngör
Merhaba arkadaşlar şimdi bende bir laptop var vestel b950 işlemcili oldukça eski bir laptop kullanmadım 480 gb sandisk bir ssd'im vardı bende dedim hızlandırmak için onu takayım hızlansın ama boş ssd bunun için kurulum usb si hazırlarıdım önceden hdd de win8.1 kullanıyordum gerçekten beni sinir eden bir işletim sistemi bundan dolayı win10 kurayım dedim windows'un kendi sistesinden indirdiğim uygulama ile flash belleğe win10 kurulum yaptım başta gpt olarak kurdum tamam girdim kurulum ekranına işte işleri dedim disk seçme kısmına geldiğimde windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemez hatası aldım ancak altında verdiği seçenekler işe yaramadı internetten baktım bir kaç video denedim olmadı dedim belki yanlış seçmişim mbr'dir ssd belki işte mbr kurdum flash belleğe öyle denedim bi ekran çıkıyor o zamanda girişte rufusun ekranı mbr değil diyor defalarca öyle bir mbr bir gpt baya uğraştım bıktım en son win 7 kurayım dedim onu kurdum flash belleğe onu taktım windows dosyaları yükleniyor çubuğu doluyor windows 7 4lü rengarek dönen şey geliyor sonra tık mavi ekran wimfsf.sys hatası veriyor artık bıktım. Gözünüzü seveyim bi el atın.

Ekler

• maxresdefault (1)22.jpg
    maxresdefault (1)22.jpg
    170.2 KB · Hit: 20
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    125.3 KB · Hit: 23
  • 0x00000050_winfsf.sys_.jpg
    0x00000050_winfsf.sys_.jpg
    152.4 KB · Hit: 21
Top Bottom