Neler Yeni

Biraz Daha Bime Gelecek Ürünler Hakkında Konu Açılırsa Kusucam

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
Arkadaşlar Neden Herkes Bime Gelecek ürünler için konu açıyor.Aynı Ekipman için 20 kere konu açıldı.BAKIN sağ yukarda arama kısmına ekipmanın ismini yazarsanız açılan konuları görürsünüz.Sürekli bim görüyorum her yerde bim.Artık Bime Gelecek ürünler hakkında konu açmayın FORUM Bim Forumu Oldu
(Biraz Agresif Çıkmışım)

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Arkadaşlar Neden Herkes Bime Gelecek ürünler için konu açıyor.Aynı Ekipman için 20 kere konu açıldı.BAKIN sağ yukarda arama kısmına ekipmanın ismini yazarsanız açılan konuları görürsünüz.Sürekli bim görüyorum her yerde bim.Artık Bime Gelecek ürünler hakkında konu açmayın FORUM Bim Forumu Oldu
(Biraz Agresif Çıkmışım)
Bu arada BİM’e PC ekipmanları geliyormuş haberin olsun. Cümlenin tüm kelimeleri büyük harfle başlamaz demiştim, onu söylemeyeceğim.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
H
Bu arada BİM’e PC ekipmanları geliyormuş haberin olsun. Cümlenin tüm kelimeleri büyük harfle başlamaz demiştim, onu söylemeyeceğim.
Hocam Kural Mı Var Kelimenin Baş Harfi Büyük Başlayamaz Diye.15 kere konuştuk Şu Konuyu

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ya-bi-degisiklik-olsun-biggtik-ya-bigtik-57702-1.jpg

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
(Biraz Agresif Çıkmışım)
bu konuyu açan insanlar foruma yeni gelen veya forumu takip etmeyen kişiler tolerans göstermelisin

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,757
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
(Biraz Agresif Çıkmışım)
sekirodaki soruma cevap ver lna

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Uzun yol otobüslerinde dağıtılan siyah poşetini almayı unutma.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,207
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom