Neler Yeni

Birden fazla bankaya üye olmanın bir dezavantajı var mı?

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Birden fazla bankaya üye olmak istesem bir problem olur mu? Birden fazla banka kartı kullanmak için falan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
Hayır olmaz. Ödemelerin düzenli olsun avantajı bile olabilir

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Birden fazla bankaya üye olmak istesem bir problem olur mu? Birden fazla banka kartı kullanmak için falan.
Benim şu anda 5 banka 5 ön ödemeli kartım var , 1 tane de kredi kartım.
Kaçını kullanıyorum
3
Sıkıntı yaşadım mı
Yoo

TheAny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Abdüssamet ERSOYLU
Eğer birden fazla kredi kartına sahipsen ve hepsini fulleyip boşaltıyorsan avantajı bile olacaktır. Kart kullanımı risk ve kredi notunuzu yükseltir. Bankaların size verdikleri kart limiti ve verebilecekleri kredinin miktarı artacaktır.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler herkesin cevabı için... Şu görüntülü arama olayı nasıl oluyor bilmiyorum ama denerim artık xD

TheAny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Abdüssamet ERSOYLU
Hocam yine de dikkatli olmakta fayda var. Eğer birden fazla kredi kartı kullanıyorsanız ödeyebileceğinizden fazla harcama yapmayın. Ufak bir hatırlatma.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
umut şahin
knkm bir problem olmaz hatta ödemelerini düzenli yapıyorsan kredi notun yükselir ve tabi yıllık 100-150tl ödeme tahsil ededekler işletim ücreti adı altında

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knkm bir problem olmaz hatta ödemelerini düzenli yapıyorsan kredi notun yükselir ve tabi yıllık 100-150tl ödeme tahsil ededekler işletim ücreti adı altında
Kredi kartına mı direkt banka üyeliğine mi?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Sadece 1 tane banka kartım var ve tüm işlerimi onun üzerinden görüyorum. Fazlasına hiç gerek duymadım.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Zırt bırt SMS gelir.

Logithx

80+ Bronze
Banka kartında sorun olmazda kredi kartı sorun olabilir çevremde kim birden fazla kredi kartı varsa ondan ona aktarma yapıyorlar..

Top Bottom