Neler Yeni

Bisiklet sürmek kas yapmaya engel olur mu?

marilyn

80+ Silver
Arkadaşlar spora başlamayı düşünüyorum ve protein tarzı takviyelerle birlikte düzenli şekilde kas yapmayı da düşünüyorum. Dağ bisikleti alıp sürmeyi de çok istiyorum da hem spora gidip hem de bisiklet sürersem kas yapmaya engel olur mu? Kas için yaptığım uğraşı bisiklet sürerek eritir miyim sizce?
Bisikletde bir spor aktivitesi neden kaslarını yaksın .d azıcık mantıklı olun

Bacak çalışmıyorsan bisiklet bacaklarını geliştirir

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Bacak kaslarını geliştirir ama bisiklet sürmeni kardiyo yapacağın günlerde öneririm.

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hocam kilo almak için takviye bir şey var mı önerebileceğiniz? (Not: Yemek yesem bile kilo alamıyorum.)
Kilo alman için İş yemek yemenle değil.
Düzenli yemek yemenle olur.

Evde hiç kilo almayan adam ben, Askerde olurken kilo almıştım yeminle. Düzen nasıldı söyliyim.
Sabah sabah Bulgur pilavı. Yağlı yağlı hem. Arkasıyca şekerli sütlü çay.
Öğlen yemeği şorba yada pirinç aşı üstünde konserve balık.
Akşam yemeği yağlı patates ezmesi üstü balık konserve felan. Böyle menüler işte.

Eve dönmeme Son 5 ay ben öyle bir kilo aldım ki eve döndüğümde nasıl sevindiler varya. Bayramları 2'ye katlandı evdekilerin.

Kilo alman için İş yemek yemenle değil.
Düzenli yemek yemenle olur.

Evde hiç kilo almayan adam ben, Askerde olurken kilo almıştım yeminle. Düzen nasıldı söyliyim.
Sabah sabah Bulgur pilavı. Yağlı yağlı hem. Arkasıyca şekerli sütlü çay.
Öğlen yemeği şorba yada pirinç aşı üstünde konserve balık.
Akşam yemeği yağlı patates ezmesi üstü balık konserve felan. Böyle menüler işte.

Eve dönmeme Son 5 ay ben öyle bir kilo aldım ki eve döndüğümde nasıl sevindiler varya. Bayramları 2'ye katlandı evdekilerin.
Karslı mısın şorba diyosun da

Top Bottom