Neler Yeni

🔥İndirim Bissell 3172N Myair Hub Hepa ve Karbon Filtreli Hava Temizleyici - 1899TL

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Bunla arasındaki fiyat farkına değecek kadar fark var mıdır hocam?

1708000972804.png

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Enis
Bunla arasındaki fiyat farkına değecek kadar fark var mıdır hocam?

Alıntıyı görüntüle
metrekare olarak daha fazla temizleme kapasitesi var bunun dışında fark olacağını sanmıyorum. Ben odamdaki tozlanmayı azaltması için kullanıyorum ve çok memnunum. Bende Tcl Breeva A2 modeli var ek olarak üst hazneye su ekleniyor böylece odadaki nem oranını arttırıyor

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrhm
metrekare olarak daha fazla temizleme kapasitesi var bunun dışında fark olacağını sanmıyorum. Ben odamdaki tozlanmayı azaltması için kullanıyorum ve çok memnunum. Bende Tcl Breeva A2 modeli var ek olarak üst hazneye su ekleniyor böylece odadaki nem oranını arttırıyor
Benim çok büyük toz sorunum var, sabah tozu alıyorum akşam 1 parmak toz yine o derece bu makina bu sorunu azaltır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
mihi
Linkteki ürün satın aldım. 3 seviyesi var. ilk seviyesi çok az bir akışa sahip diye biliyorum Testlerde vs de görebilrisiniz. 2. ve 3. seviyelerde motor çalışıyor sanki :D Ondan dolayı iade ettim. Belki de bendeki cihazda sorun vardı bilmiyorum. Ek olarak filtreleri 1000 tl civarında. 3-4 ayda bir değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Yani yıllık maliyeti elektirik haric en az 3000 tl. Bilginiz olsun.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Benim çok büyük toz sorunum var, sabah tozu alıyorum akşam 1 parmak toz yine o derece bu makina bu sorunu azaltır mı?
Aynı sorun bende de var hocam. Gözlüğü geceden masaya koyuyorum sabah kalktığımda hep toz tanecikleri yapısmıs oluyor üstüne. Bir de yattığım odada sigara içiyorum. Cihazın bunlara etkisi büyükse alayım diye düşünüyorum ama karar veremedim. Filtre maaliyeti filan soracaktım üstte arkadaş cevaplamış.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Enis
Beyler filtre sorununu ince elyaf tarzı bir malzeme ile filtreyi sararak çözebilirsiniz internette satılıyor filtre yaklasık 3 kat daha uzun ömürlü olur.

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,084
İsim
Ekonomi Çok iyi
Aynı sorun bende de var hocam. Gözlüğü geceden masaya koyuyorum sabah kalktığımda hep toz tanecikleri yapısmıs oluyor üstüne. Bir de yattığım odada sigara içiyorum. Cihazın bunlara etkisi büyükse alayım diye düşünüyorum ama karar veremedim. Filtre maaliyeti filan soracaktım üstte arkadaş cevaplamış.
899tl imiş ama değişim sıklığı hakkında bilgim yok https://www.google.com/search?q=MyA...Karbon+Filtresi&sourceid=chrome&ie=UTF-8#ip=1

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
Beyler filtre sorununu ince elyaf tarzı bir malzeme ile filtreyi sararak çözebilirsiniz internette satılıyor filtre yaklasık 3 kat daha uzun ömürlü olur.
Böyle yapacağıma hiç kullanmam daha iyi hocam. Hepa filtrenin ne manası kalıyor hocam böyle yaptıktan sonra.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Enis
Böyle yapacağıma hiç kullanmam daha iyi hocam. Hepa filtrenin ne manası kalıyor hocam böyle yaptıktan sonra.
Hocam siz anlamadınız olayı, detaylı araştırın biraz hepa filtre özelliğini daha kolay kaybetmesin diye yapıyorsunuz bunu. Filtreyi cıkartmıyoruz

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
Hocam siz anlamadınız olayı, detaylı araştırın biraz hepa filtre özelliğini daha kolay kaybetmesin diye yapıyorsunuz bunu. Filtreyi cıkartmıyoruz
Hocam şimdi anladım siz filtrenin üstüne de bir katman yapıp filtreye daha az toz gitmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Kusuruma bakma dostum yanlış anlamışım , iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,216
Üyeler
146,663
Son üye
lightwqw
Top Bottom