Neler Yeni

🔥Bitfenix Apollo APL-300-KKGXP 999 TL🔥

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Gencer coşturuyor bugün

Hydranoid

80+ Bronze
Acaba aldığım Glorious mouseu iade edip bu kasadan mı alsam Xotranımı kullanmak istiyorum niyeyse :D zaten kasamın dezavantajı çok bana kablolama için imkan vermiyor, psu üstte konumlanmış haliyle gizleme bölmesi yok, egzoz fanı olarak 93mm üstü fan takamıyorum, ekran kartım vidalanmıyor ve yanda pleksi veya plastik bir şey var çok arada kaldım

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acaba aldığım Glorious mouseu iade edip bu kasadan mı alsam Xotranımı kullanmak istiyorum niyeyse :D zaten kasamın dezavantajı çok bana kablolama için imkan vermiyor, psu üstte konumlanmış haliyle gizleme bölmesi yok, egzoz fanı olarak 93mm üstü fan takamıyorum, ekran kartım vidalanmıyor ve yanda pleksi veya plastik bir şey var çok arada kaldım
Bu kadar madde varken al bence 😊

mustafabayrak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mustafa bayrak
inceleme videosu varmı beyler kasanın bulamadım

Hydranoid

80+ Bronze
Linkin tamamını kopyalamamışsınız.
afedersiniz
hallettim sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar madde varken al bence 😊
Hocam peki bunun yerine ZOKO (https://www.n11.com/urun/zoko-osqar...aming-kasa-40533975?magaza=bayindirbilgisayar) almak biraz daha mantıklı değil mi sonuçta Zokonun fanları argb arada marka farkı olsa da . ÖNEMLİ ZOKONUN FANLARI ARGB gibi ama değil molex bağlantıyla takılıyor ve modlar arasında otomatik geziyor kontrülcüyle toparlanmıyor yani

Son düzenleme:
Top Bottom