Neler Yeni

Bitfenix cube 360mm Sıvı soğutma vs ?

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal HANCI
7500F'e ileride upgradelediğimde sıkıntı yaşamamak için alıcaktım ama arkadaşlarım beni markasız, kaliteli değil, garantide sorun yaşarsın, yok hortumu patlar vs vs diye vazgeçirdi, bende dün indirime giren phantom spiriti aldım geçtim.
Özellikleri fiyatına göre çok iyi ama ne kadar sağlamdır bilmediğimden bir şey diyemiyorum.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,596
İsim
Hacı
Alınır da en son bir kaç kişi su sızdırıyor diyordu pompası aklında bulunsun.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Alınır da en son bir kaç kişi su sızdırıyor diyordu pompası aklında bulunsun.
2 saat önce geldi kargodan, sence riske girmeye değer mi? Kutusunu açmadan geri göndermeli miyim? 7800X3D de kullanacaktım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,596
İsim
Hacı
2 saat önce geldi kargodan, sence riske girmeye değer mi? Kutusunu açmadan geri göndermeli miyim? 7800X3D de kullanacaktım.
Arkadaşlardaki gibi su sızdırırsa komple sistemi çöp edebilir.
Benim kendi sistemim olsa asla takmam.

LT720 veya LS720 alabilirsiniz iadesini verip.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Su sızdırınca firmanın sistemi garantilediğini sanmıyorum sonuçta 😅

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Arkadaşlardaki gibi su sızdırırsa komple sistemi çöp edebilir.
Benim kendi sistemim olsa asla takmam.

LT720 veya LS720 alabilirsiniz iadesini verip.
Düşünücem bunu sağolasın.
Su sızdırınca firmanın sistemi garantilediğini sanmıyorum sonuçta 😅
Bunu aslında arayıp sorucam. Eğer ki sızdırma vs. olursa karşılamıyorlarsa hiç takmam gönderirim.
Ama gene de şans işi ya, diğer sıvı soğutmalarda da benzer durumlar olabilir diye düşünüyorum.
Belki bana gelen hiç sızdırma yapmayacak. Forumlarda internette vs. baya övülen metedilen bir soğutma.

RellatryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Ögrenir
Instagram
ogreniir
Steam
RellatryX
Discord
https://discord.gg/3FNZ5Jk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle ürünleri oturup da forumlarda araştırdığımızda en düşük bütçeden en üstüne kadar mutlaka sıkıntı yaşayan birileri oluyor. Arctic freezer Liquid 2 Argb almıştım onun da kronik sorunu var dediler iade ettim bunu aldım şimdi buna da sızıntı yapıyor diyorlar. Bu gidişle poşetle klima bağlayacağım işlemciye. Hiçbir şey alınmıyor. Ne yapacağız böyle

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Böyle ürünleri oturup da forumlarda araştırdığımızda en düşük bütçeden en üstüne kadar mutlaka sıkıntı yaşayan birileri oluyor. Arctic freezer Liquid 2 Argb almıştım onun da kronik sorunu var dediler iade ettim bunu aldım şimdi buna da sızıntı yapıyor diyorlar. Bu gidişle poşetle klima bağlayacağım işlemciye. Hiçbir şey alınmıyor. Ne yapacağız böyle
Bence tamamen şans işi ya. Gidip 15K ya ROG sıvı soğutma alırsın o da sızıntı yapabilir üretim hatası vs. bir şeyler olur. Bu tarz sızıntı durumlarında firma her şeyi karşılamak zorunda diye düşünüyorum ki karşılıyordur bence.

Nomenstra

80+ Bronze
Kronik sorunları yok.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,682
İsim
Bilal Tepe
Enermax liqmaxflo veya deepcool ls lt serisi alabilirsin

Top Bottom