Neler Yeni

Bittorrent'den dosya indirirken internet gidiyor.

The Semih

80+ Gold
İndirmeyi başlatıyorum 5 dakika felan sorunsuz ilerliyor aniden indirme hızı 2 kilobaytlara düşüyor ve PC de internet donuyor bildiğin, 20 saniye sonra tekrar tam hıza yükseliyor, bu aralıklarla devam ediyor döngü gibi. çözemiyorum arkadaşlar.

DogancanYr

80+ Bronze
Bittorrent reklamlara dolu. Pek işe yaradığını söylemem ve seed sayısı ve seedlerin yüklemesi de önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
crazy
normal bit mi qbit mi, torrent ayarlarından bağlantı protokolunu tcp ve udp den sadece tcp yap düzelir

The Semih

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bittorrent reklamlara dolu. Pek işe yaradığını söylemem ve seed sayısı ve seedlerin yüklemesi de önemli.
reklam görmüyorum engelleyiciden dolayı, bittorent web sürümünü kullanıyorum bu sorunu çözemedim birtürlü, eskiden sorun yoktu 2 aydır mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal bit mi qbit mi, torrent ayarlarından bağlantı protokolunu tcp ve udp den sadece tcp yap düzelir
Web sürümündeyim bulamadım o ayarı

DogancanYr

80+ Bronze
reklam görmüyorum engelleyiciden dolayı, bittorent web sürümünü kullanıyorum bu sorunu çözemedim birtürlü, eskiden sorun yoktu 2 aydır mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Web sürümündeyim bulamadım o ayarı
Torrent öyle istediğin gibi indirme yapabileceğin bir yer değil. Seedleyen yok dosyayı.

The Semih

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirenler ve seedlerin yükleme hızları da önemli.
İndirme hızı 5 kilobayt olduğunda PC de internet donuyor, ping 5000ms oluyor onuda belirteyim. sorun bence benim internetle alakalı bir şey engelliyor.

The Semih

80+ Gold
Top Bottom