Neler Yeni

Biz kızla şimdi neyiz?

JokerAllame

80+ Silver
Bu sene yeni Üniversiteye geçtim 2. haftadan bir kız geldi yanıma oturmak istedi ondan sonra ki gün önümdeydi işte arada sırada bana dönüp sorular falan sordu (ders hakkında değil genel geçer) ondan sonraki hafta bende ondan etkilendiğimi hissettim 1 hafta okula gitmeyeceğimi söyledim oda gel diye ısrar etti sonra ki gün okula gittiğimde yan yana oturduk çıkışta 1 2 saat konuştuk kız çoğu yaptığım espriye güldü mesela erkekler hakkında olumsuz bir şey diyeceği zaman sen hariç diyor iyi geçti yani ama instada sohbet bir türlü dönmüyor o yazıyor ben 15dk düşünüp yazıyorum sonra o 30dk bekletip yazıyor. Toplam bu konuşmaları sayarsak 2 gün falan oluyor hatta kız dün arkadaşlarıyla yemeğe davet etti ama ben gitmedim. Bugünde okula gel dedi ona da gitmedim. Seviyorum ama hemen atlamakta istemiyorum hata mı yapıyorum? Birde biz ne oluyoruz arkadaş mı flört mü? (Daha önce ilişkim olmadı)

SnareEcho

80+ Silver
Bu sene yeni Üniversiteye geçtim 2. haftadan bir kız geldi yanıma oturmak istedi ondan sonra ki gün önümdeydi işte arada sırada bana dönüp sorular falan sordu (ders hakkında değil genel geçer) ondan sonraki hafta bende ondan etkilendiğimi hissettim 1 hafta okula gitmeyeceğimi söyledim oda gel diye ısrar etti sonra ki gün okula gittiğimde yan yana oturduk çıkışta 1 2 saat konuştuk kız çoğu yaptığım espriye güldü mesela erkekler hakkında olumsuz bir şey diyeceği zaman sen hariç diyor iyi geçti yani ama instada sohbet bir türlü dönmüyor o yazıyor ben 15dk düşünüp yazıyorum sonra o 30dk bekletip yazıyor. Toplam bu konuşmaları sayarsak 2 gün falan oluyor hatta kız dün arkadaşlarıyla yemeğe davet etti ama ben gitmedim. Bugünde okula gel dedi ona da gitmedim. Seviyorum ama hemen atlamakta istemiyorum hata mı yapıyorum? Birde biz ne oluyoruz arkadaş mı flört mü? (Daha önce ilişkim olmadı)
Flört gibi duruyor. Dozunda istediği şeyleri yapabilirsin.

Kara*

80+ Silver
Bak kendin diyorsun realde seni katmadan genelleme yapıyor sanala gelince takılmaya başlıyor cevapları bekletip yazıyor, hemen kendini aha seviyorum bunu modlarına sokma kızı tanı önce normal gayet yaptıkları. Samimi olmak istiyorsan git katıl ne yapıyorsa konuşmalarına karakterine dikkat et, kendince gözden geçir ona göre karar ver. Şimdi siz sıradan yakın arkadaş olma yolunda giden yarı flörte doğru kaymaya başlayabilecek bir durumdasınız.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kendini kasma sal gitsin takılın biraz gençsiniz kız senin peşinden koşuyor daha ne istiyorsun 😂

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,404
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Flört gibisin hocam. Eğer hoşuna gidiyorsa davet ettiklerine falan git bence. Anlaşmaya çalış

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,396
İsim
Cengiz
Top Bottom