Neler Yeni

🔥İndirim Blackshark V2 x 1700tl

ananas_suyu

80+ Bronze
Uzun kullanımda (1-2 saatte bile) kafa ağrıtıyor, yaz aylarında çok terletiyor, kulaklık çok boğuyor. Kısacası konfor açısından sıkıntılı bir kulaklık.

Onun dışında güzel.
Bende dedim ama hafif dediler bu kulaklık bence kalas gibi yapısı varda kimse kabul etmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben aldım, ciddi anlamda söylüyorum belki ses kartı yok diyedir 2 kere kullanıp kutusuna kaldırdım, eski James Donkey 710 uma döndüm eski ve kırık olmasına rağmen. Şimdi sırf tekrar denemek için geçenlerde indirimde olan G3 ses kartından aldım eve gidince denicem ses kartıyla tekrar. (PUBG oynuyorum)
Ses kartına bağlı performans verdiği için kötü gelebilir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,109
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ses kartsız kötü bir kulaklık alacak arkadaşlar ses kartı almalı.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben aldım, ciddi anlamda söylüyorum belki ses kartı yok diyedir 2 kere kullanıp kutusuna kaldırdım, eski James Donkey 710 uma döndüm eski ve kırık olmasına rağmen. Şimdi sırf tekrar denemek için geçenlerde indirimde olan G3 ses kartından aldım eve gidince denicem ses kartıyla tekrar. (PUBG oynuyorum)
Bekliyorum yorumlarını hocam

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Yağız Berk Özel
Kulaklıktan pahalı ses kartı bu fiyat verilcene oda üstüne eklenip çok daha iyi bir kulaklık alınabilir
Ben ses kartı ömürlük olsun diye satın aldım bir şekilde lazım oluyor. Eğer ileride güçlü bir kulaklık alırsam ve ses kartım yeterli gelmezse her türlü işime yarayacak.

Son düzenleme:

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Rüveyda Akın
Razer'ın ucuz ürünleri alınmaz arkadaşlar. Çünkü Razer, kaliteli ürün değil marka ürün üretiyor. Kalite veya performans bu tip kelimeler yok Razer'ın kitabında. Alt segment Razer vardır veya Üst segment Razer vardır. Siz bu ürüne 1700 lira para sayarak paranızı çöpe atıyorsunuz. F/P adıyla satılan ürünleri satın alsanız bundan daha kaliteli bir ürün almış olacaksınız ancak farkında değilsiniz. Böyle dandik bir kablolu ürüne 1700 lira para verilir mi? Siz böyle çöpe atacak parayı nasıl buluyorsunuz? Eğer ille Razer almak istiyorsanız ya 3000-5000 civarı para verip güzelini alacaksınız ya da hiç almayacaksınız. Amerika'nın BİM marketi sayılabilecek Walmart marketlerde bunları 10 dolara satıyorlar :D

ananas_suyu

80+ Bronze
Razer'ın ucuz ürünleri alınmaz arkadaşlar. Çünkü Razer, kaliteli ürün değil marka ürün üretiyor. Kalite veya performans bu tip kelimeler yok Razer'ın kitabında. Alt segment Razer vardır veya Üst segment Razer vardır. Siz bu ürüne 1700 lira para sayarak paranızı çöpe atıyorsunuz. F/P adıyla satılan ürünleri satın alsanız bundan daha kaliteli bir ürün almış olacaksınız ancak farkında değilsiniz. Böyle dandik bir kablolu ürüne 1700 lira para verilir mi? Siz böyle çöpe atacak parayı nasıl buluyorsunuz? Eğer ille Razer almak istiyorsanız ya 3000-5000 civarı para verip güzelini alacaksınız ya da hiç almayacaksınız. Amerika'nın BİM marketi sayılabilecek Walmart marketlerde bunları 10 dolara satıyorlar :D
Alternatif?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,928
Üyeler
157,453
Son üye
Bkknbgg
Top Bottom