Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Blade Deodorant 6x Adeti 70 TL 🔥

haglam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ali
Knkam çok sağol rexone kullandım bu zamana kadar eziyet çekmişim resmen bundan sonra tek tercihim rexona axe vs boş teneke kutuymus
Axe falan güzel ama doğru sıkmasını bilmek gerek bence. Çünkü ben hem yakından hem de uzaktan sıktığımda tam bir verim alamıyordum. Tam ortadan ve 30cm civarı uzaklıktan sıkmak gerekiyormuş. Lisede kimya dersini dinlesem böyle bir sorunum olmazdı :D Ama gerçekten Rexona diğerlerinden çok çok daha iyi.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Axe falan güzel ama doğru sıkmasını bilmek gerek bence. Çünkü ben hem yakından hem de uzaktan sıktığımda tam bir verim alamıyordum. Tam ortadan ve 30cm civarı uzaklıktan sıkmak gerekiyormuş. Lisede kimya dersini dinlesem böyle bir sorunum olmazdı :D Ama gerçekten Rexona diğerlerinden çok çok daha iyi.
Axe etkisiz ben herşeyi denedim bütün sıkma yollarını vs hiç fayda etmedi bu rexona da bişey anladım sıkınca sanki uyuşuyor soğuyor gibi bişey oluyor buda etkili demek

haglam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ali
Axe etkisiz ben herşeyi denedim bütün sıkma yollarını vs hiç fayda etmedi bu rexona da bişey anladım sıkınca sanki uyuşuyor soğuyor gibi bişey oluyor buda etkili demek
Ben tam ayarında sıktığımda 1 gün civarında götürüyordu. Bu rexona clinical protection aldığımda 2 gün civarında götürdü beni. Bir diğer güzel yanı kokusuz oluşu, vücudunuzdaki erkeksi kokuyu ön plana çıkarıyor.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben tam ayarında sıktığımda 1 gün civarında götürüyordu. Bu rexona clinical protection aldığımda 2 gün civarında götürdü beni. Bir diğer güzel yanı kokusuz oluşu, vücudunuzdaki erkeksi kokuyu ön plana çıkarıyor.
Ayn kokusu yok ona gerek de yok terlemeyi onlesin yeter bana koku önemli değil zaten temiz kokuyorum 😄

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ekler

• Screenshot_2024-06-22-18-47-01-632_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-22-18-47-01-632_com.android.chrome.jpg
    374.8 KB · Hit: 11
Top Bottom