Neler Yeni

BLOODY - GLORIOUS -? Mouse Önerisi 1500TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barış Okumuşoğlu
Bütçe
1500
Merhaba,
Max.1500 olmak üzere mouse arayışındayım. Başlıkta belirttiğim gibi aklıma takılan belli markalar ve modeller var. Daha önce SteelSeries Rival 3 kablosuz kullandım ve orta tekerlek ile sıkıntılar yaşadım. Monster One Shot Pro kullandım (benim için pişmanlıktı.) Şimdi de kablolu veya kablosuz olarak mouse arıyorum. Aklımdaki modelleri bırakayım. Hem bilgi hem de öneri alabilirim.

Bloody W90

VXE R1 Wireless Mouse ( Stokta Yok- bekleyebilirim)

A4Tech Bloody W95

Glorious Model O Minus

Glorious Model D-

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barış Okumuşoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
furylevel z1 öneririm
Teşekkür ederim. Daha önce duymadığım bir marka. Pek hakim değilim bu sektöre. Sıkıntı yaşar mıyım? Mesela SteelSeries'te garanti konusunda hiçbir sıkıntım olmadı. Yani olabilirdi tabi de, marka kalitesi olarak soruyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
Teşekkür ederim. Daha önce duymadığım bir marka. Pek hakim değilim bu sektöre. Sıkıntı yaşar mıyım? Mesela SteelSeries'te garanti konusunda hiçbir sıkıntım olmadı. Yani olabilirdi tabi de, marka kalitesi olarak soruyorum
Sorun yaşamazsın.

Chappies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Göktuğ DADAŞ
o konuda hiç sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum çok ilgililer discorda gelirsen zaten anlarsın en ufak sıkıntı da yardımcı oluyorlar

Top Bottom