Neler Yeni

Bluetooth Kulak içi Kulaklık Önerisi 1500 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Can
Merhaba, bluetooth, silikonlu, kulak içi kulaklık arıyorum. Ses kalitesi güzel olan midleri ve tizleri dengeli bassları aşırı sönük olmayan bir model bakmaktayım.
Aklımda QCY T13X var, önerilerinize açığım.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes
Merhaba, bluetooth, silikonlu, kulak içi kulaklık arıyorum. Ses kalitesi güzel olan midleri ve tizleri dengeli bassları aşırı sönük olmayan bir model bakmaktayım.
Aklımda QCY T13X var, önerilerinize açığım.
Soundpeats Capsule3 Pro, beğenmezsen yt de enes özen var güzel karşılaştırmalar yapıyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanıyorum Amazon yd den 900₺ civarına aldım sorabilirsin istediğini
tere karşı dayanıklılığı nasıl? mid ve tizleri temiz anlaşılır bir şey istiyorum ama bassta eq ile hissedilebilmeli, sönük olmamalı

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
tere karşı dayanıklılığı nasıl? mid ve tizleri temiz anlaşılır bir şey istiyorum ama bassta eq ile hissedilebilmeli, sönük olmamalı
Hocam hiç terli ve yağmurlu havada kullanmadım açıkçası mid tiz olayınıda Enes özenin kıyaslamasına bakarak almıştım teknik detayları çok iyi veriyor videoda

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alper Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hiç terli ve yağmurlu havada kullanmadım açıkçası mid tiz olayınıda Enes özenin kıyaslamasına bakarak almıştım teknik detayları çok iyi veriyor videoda
hocam elime ulaştı bugün. Fiyatı için gayet iyi, bassları fena sayılmaz, temiz bir sesi var

Top Bottom