Neler Yeni

Yardım Bluetooth kulaklık alıcam dikkat etmem gereken bişey var mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
Bluetooth kulaklık alıcam ama dikkat etmem gereken bişey var mı örneğin bluetooth sürümü telefon ile aynı olması gerekiyor mu ?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
hayır aynı olmasına gerek yok ama kulaklığın bt 5.0 olmasına dikkat et daha iyi olur bütçe belirtirsen öneri yapabiliriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır aynı olmasına gerek yok ama kulaklığın bt 5.0 olmasına dikkat et daha iyi olur bütçe belirtirsen öneri yapabiliriz
130-150 Filan ama burdan alcam yani interneten almak istemiyorum ya da kablolu alıcam.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
130-150 Filan ama burdan alcam yani interneten almak istemiyorum ya da kablolu alıcam.
neden internetten istemiyorsunuz? güvenebilirsiniz indirimde baya güzel kulaklıklar alabilirsiniz trendyol/hepiburadadan çok fazla şey aldım hiç birinde sorun yaşamadım kulaklıklar hijyen ürünü sayılmasına rağmen iade kabul ettiler etmemeleri gerekiyordu ama ettiler çarşıdan pazardan alsanız değil 14 gün sonra 30dk sonra götürsen geri almazlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
neden internetten istemiyorsunuz? güvenebilirsiniz indirimde baya güzel kulaklıklar alabilirsiniz trendyol/hepiburadadan çok fazla şey aldım hiç birinde sorun yaşamadım kulaklıklar hijyen ürünü sayılmasına rağmen iade kabul ettiler etmemeleri gerekiyordu ama ettiler çarşıdan pazardan alsanız değil 14 gün sonra 30dk sonra götürsen geri almazlar
İnterneten baktım ama çok yok örneğin airdots var xiamoinin ondan sonra aslında internete bakıp burdan almayı planlıyorum aynı modeli sadece burdan alcam eğer fiyatı uygun olursa.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İnterneten baktım ama çok yok örneğin airdots var xiamoinin ondan sonra aslında internete bakıp burdan almayı planlıyorum aynı modeli sadece burdan alcam eğer fiyatı uygun olursa.
haylou gt1 pro kullanıyorum memnunum çarşıda bulamadım 1 yerde vardı orda da pahalıydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

154tlye almıştım hepsiburada da 139tl şu anda alınabilir araştır bu arada haylou xiamoinin alt markası sayılır kalitelidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
haylou gt1 pro kullanıyorum memnunum çarşıda bulamadım 1 yerde vardı orda da pahalıydı

154tlye almıştım hepsiburada da 139tl şu anda alınabilir araştır bu arada haylou xiamoinin alt markası sayılır kalitelidir
Vazgeçtim interneten almak daha mantıklı hem indirim var hem burdaki insanlar çok kazık veriyolar 5 tl lik kabloyu 25 e satan gördüm haylou gt1 tws güzel midir yoksa plus veya pro mu daha iyidir ?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Vazgeçtim interneten almak daha mantıklı hem indirim var hem burdaki insanlar çok kazık veriyolar 5 TL lik kabloyu 25 e satan gördüm haylou gt1 tws güzel midir yoksa plus veya pro mu daha iyidir ?
pronun şarj avantajı var plusun ses kalitesi avantajı var

birde proda oyun modu bulunuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap