Neler Yeni

Çözüldü✓ Bluetooth Kulaklık Mikrofon Çalışmıyor

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,531
İsim
MehmedVII
Cihazı kaldırıp tekrar bağladım kaç defa olmadı. Hem oyun oynayıp hem de Dİscord'dan sesli konuşamıyorum. Sadexe Dİscord'dan konuşup duyabiliyorum ama oyun sesi tamamen gidiyor ve tüm oyunlarda aynı. Dİscord'dan da Windows ayarlarından da uygulamalara özel giriş ve çıkış aygıtlarının hepsini denedim sadece 1'inde oyunda ses geliyor ama çok kısık ve aşırı kötü. Kablolu kulaklıkta hiçbir sıkıntı olmadan kullanabiliyorum.
Bluetooth Kulaklık: Oppo Enco Buds
Kablolu: JBL T110

Son düzenleme:

BabaVoss7

80+ Silver
Bende denemiştim bendede olmamıştı sanırım olmuyor yani. Modele göre değişir belki. Bende uğraşmadım o kadr olsa güzel olurdu cidden

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bluetooth alıcısının sürümü ile alakalı olabilir. 2.0 alıcı-verici ile bende aynı sorunu yaşadım . Çözüm bulamadım.

• Beğen

serwintes

80+ Gold
Cihazı kaldırıp tekrar bağladım kaç defa olmadı. Hem oyun oynayıp hem de Dİscord'dan sesli konuşamıyorum. Sadexe Dİscord'dan konuşup duyabiliyorum ama oyun sesi tamamen gidiyor ve tüm oyunlarda aynı. Dİscord'dan da Windows ayarlarından da uygulamalara özel giriş ve çıkış aygıtlarının hepsini denedim sadece 1'inde oyunda ses geliyor ama çok kısık ve aşırı kötü. Kablolu kulaklıkta hiçbir sıkıntı olmadan kullanabiliyorum.
Bluetooth Kulaklık: Oppo Enco Buds
Kablolu: JBL T110
ben de q10 vardı dcye kulaklık ile girince problem olmuyordu sanırım
ama valorantı açınca gidiyordu kardeşim dc+minecraft oynuyor aynı kulaklıkla onda bir şey olmuyor

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,531
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bluetooth alıcısının sürümü ile alakalı olabilir. 2.0 alıcı-verici ile bende aynı sorunu yaşadım . Çözüm bulamadım.
ben de q10 vardı dcye kulaklık ile girince problem olmuyordu sanırım
ama valorantı açınca gidiyordu kardeşim dc+minecraft oynuyor aynı kulaklıkla onda bir şey olmuyor
Bende denemiştim bendede olmamıştı sanırım olmuyor yani. Modele göre değişir belki. Bende uğraşmadım o kadr olsa güzel olurdu cidden

Bu video ile düzeldi fakat laptopun kendi miki değil kulaklığınki çalıştı. Videoya göre laptopunki çalışırdı fakat kulaklık daha iyi

Top Bottom