Neler Yeni

bluetooth kulaklık önerisi lazım, bütçem 1.5k ve üstü.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
Bütçe
2000
Arkadaşlar merhaba, ben aslında başta 800 die başladıgım bu kulaklık konusunda 1500 hatta olursa üstüne kadar çıktım. qcy h3 baktım, qcylerin üst plastik kısmı kolay kırılıyor diyorlar. sonrasında anker q30 baktım, kendi kendine mod değişiyor diyorlar. En sonunda kendimi delirmiş bir şekilde buldum. önerisi olan varsa bakabilir miyim kısaca? Şuan indirimde olan anker q21i düşünmüştüm aslında, üst kısmı deri olduğu için çatlama vs yapmaz die düşündüm. Aynı zamanda anc vsde var fiyatıda güzel. başka ne önerirsiniz? marka takıntım yok sadece ancsi güzel olan, kulakta şık duran bir şey arıyorum. 1 saat 2 saat felan günlük otobüstedir yoldadır yürürkendir kullanıcam. sağolun..

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,353
İsim
Emir
anker q30 kullanıyorum öyle bir şey yok.Bu bütçede anker q30 veya h30i alablrsnz ki amacınıza göre h30i daha iyi olur.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anker q30 kullanıyorum öyle bir şey yok.Bu bütçede anker q30 veya h30i alablrsnz ki amacınıza göre h30i daha iyi olur.
h30i şu kulağı kapsamayan değil mi? o tarz aramıyorum ben şahsen. q30 la ilgilide inanılmazdır 10 kişi felan oldu biri yaşadım biri yaşamadım diyor. delireceğim :) pekte parası olan biri değilim ayıptır demesi, riske edicek kuruşum kalmadı. nokta atışını bulmaya calısıyorum. q21i nasıl sizce?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,353
İsim
Emir
h30i şu kulağı kapsamayan değil mi? o tarz aramıyorum ben şahsen. q30 la ilgilide inanılmazdır 10 kişi felan oldu biri yaşadım biri yaşamadım diyor. delireceğim :) pekte parası olan biri değilim ayıptır demesi, riske edicek kuruşum kalmadı. nokta atışını bulmaya calısıyorum. q21i nasıl sizce?
bılmıyorum.Fakat ben anker markasını 3yıldır kullanıyorum güvenin alın.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bılmıyorum.Fakat ben anker markasını 3yıldır kullanıyorum güvenin alın.
q21i de anker hocam ve pek şikayet görmedim ondan dikkatimi çekti, üstüde deri kırılamaz die düşündüm. sagolun bu arada teşekkür ederim.

Top Bottom