Neler Yeni

Böyle Bir Sistem Topladım Ama Teknik Olarak Yardıma İhtiyacım Var.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
2. attığınız sistemdeki psu yerine benim topladığım sistemdeki nzxt'nin 850w psu'sunu koyup ekran kartını yine aynı şekilde benim topladığım sistemdeki gigabyte 4070ti ile değiştirirsek psu'nun gücü yeterli olur mu?
Yeterli olur sıkıntı yok lakin ekran kartında 12PWR bağlantısı olduğu için 2 + 8 pin ile ek yapılması lazım o PSU ile 4070ti için bir zararı olmayacaktır kullanılabilir tercihen

sKed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Çağrı
Yeterli olur sıkıntı yok lakin ekran kartında 12PWR bağlantısı olduğu için 2 + 8 pin ile ek yapılması lazım o PSU ile 4070ti için bir zararı olmayacaktır kullanılabilir tercihen
uyumlu değilse vazgeçelim o zaman ekstra ek kablo falan almak istemiyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
uyumlu değilse vazgeçelim o zaman ekstra ek kablo falan almak istemiyorum.
Kablo almana gerek yok aşağıya aticam bakabilirsin bir arkadaşa montaja gitmiştim onda kullandık ekran kartı kutusundan çıkıyor zaten o ekstra alınmıyor

Ekler

• IMG_20230513_154326~2.jpg
    IMG_20230513_154326~2.jpg
    1.9 MB · Hit: 20

sKed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Çağrı
Kablo almana gerek yok aşağıya aticam bakabilirsin bir arkadaşa montaja gitmiştim onda kullandık ekran kartı kutusundan çıkıyor zaten o ekstra alınmıyo

Kablo almana gerek yok aşağıya aticam bakabilirsin bir arkadaşa montaja gitmiştim onda kullandık ekran kartı kutusundan çıkıyor zaten o ekstra alınmıyor
Anladım. Attığınız ramlerin CL değeri kaç acaba göremedim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Anladım. Attığınız ramlerin CL değeri kaç acaba göremedim.
Cl 32 onlar 7700x 4080 li sistemdeki anakart 6000mhz destekliyor yalnız ram 6000 de çalışır bilginiz olsun ileride belki bios güncelleme ile yükselir diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
966,625
Üyeler
152,710
Son üye
çiğ kokoreç