Neler Yeni

Boğaz şişmesi en hızlı nasıl geçer ?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
antibiyotigi klamaks 1000mg mi yazdı yoksa :kekw: aynısı bendede oldu icubold c bide andorex kullandım geçti böyle bogazina kılçık takılmış gibi oluyor su felen içerken dimi
Hala geçmedi dediğin ilaçtan kullanıyorum bugün acile gittim serum falan taktılar ilk başta faydası oldu ama yine eski haline geri döndü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde yakmaya ve iğne gibi batmaya başladı bu boğaza takılma hissi hasta olmadığım zamanlarda da oluyor özellikle her yemekten sonra

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,588
İsim
misfit
Hala geçmedi dediğin ilaçtan kullanıyorum bugün acile gittim serum falan taktılar ilk başta faydası oldu ama yine eski haline geri döndü

Birde yakmaya ve iğne gibi batmaya başladı bu boğaza takılma hissi hasta olmadığım zamanlarda da oluyor özellikle her yemekten sonra
Klamaks yazan doktorları anlamıyorum gerçekten, yaz Agumentin'i 2 güne ayağa kaldırıyor, boğazındaki o batma hissi kalmıyor. Ayrıca diğer antibiyotiklere göre daha fazla uyku yapıyor. Bana Klamaks yazınca kenardaki Agumentin'i kullanıyorum, ertesi güne bir şeyim kalmıyor.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Klamaks yazan doktorları anlamıyorum gerçekten, yaz Agumentin'i 2 güne ayağa kaldırıyor, boğazındaki o batma hissi kalmıyor. Ayrıca diğer antibiyotiklere göre daha fazla uyku yapıyor. Bana Klamaks yazınca kenardaki Agumentin'i kullanıyorum, ertesi güne bir şeyim kalmıyor.
Birde amoklavin diye bir ilaç var o ilaçta bir işe yaramıyor

Bir kaç saat sonra acile gidip adorex sprey yazdıracağım

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,588
İsim
misfit
Birde amoklavin diye bir ilaç var o ilaçta bir işe yaramıyor

Bir kaç saat sonra acile gidip adorex sprey yazdıracağım
Acil yine serum vurup yollar muhtemelen. Yakınsa aile doktoruna'da gidebilirsin.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Acil yine serum vurup yollar muhtemelen. Yakınsa aile doktoruna'da gidebilirsin.
Sağlık ocakları bayram da hizmet vermiyor ki hatta bugün cumartesi

Birde en kötüsü yutarken ağrı yapıyor o ağrı yirmilik dişlere kadar vuruyor

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,588
İsim
misfit

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Beni daha önce böyle yatağa düşüren ne hastalık gördüm veya geçirdim hayatımda ilk defa böyle bir şeye yakalandım. 3 gün önce nereden geldiği belirsiz bir hastalığa yakalandım 3 gündür yatak döşek yatakta yatıyordum dün normale döndüm fakat bugün sabah kalktığımda boğaz şişmesi olduğunu fark ettim yemekleri yutkunurken acayip şekilde zorlanıyorum bunun için ne önerirsiniz ? Eczanelerde pastil falan varmış hafifletiyor diyorlar ne kadar doğru ?
Hep bu corona dalgası yüzünden bağışıklığımız kırıldı gitti. Önceden yatağa düşmemiş insanlar bile artık bi griple telef oluyor valla. En iyi çözüm aile hekimine gidip bi muayene olmak. Taze zencefil ve bal karıştır, boğazını yumuşatır.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Hep bu corona dalgası yüzünden bağışıklığımız kırıldı gitti. Önceden yatağa düşmemiş insanlar bile artık bi griple telef oluyor valla. En iyi çözüm aile hekimine gidip bi muayene olmak. Taze zencefil ve bal karıştır, boğazını yumuşatır.
Ben hiç Corona geçirmedim ama aşılar mahvetti bağışıklık sistemini herhalde

Normalde aşı olmayacaktım ama dershane zorunlu isteyince olmak zorunda kaldım

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ben hiç Corona geçirmedim ama aşılar mahvetti bağışıklık sistemini herhalde

Normalde aşı olmayacaktım ama dershane zorunlu isteyince olmak zorunda kaldım
Aynen aşılar mahvetti bağışıklık sistemimizi

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Yusuf Armanc
Beni daha önce böyle yatağa düşüren ne hastalık gördüm veya geçirdim hayatımda ilk defa böyle bir şeye yakalandım. 3 gün önce nereden geldiği belirsiz bir hastalığa yakalandım 3 gündür yatak döşek yatakta yatıyordum dün normale döndüm fakat bugün sabah kalktığımda boğaz şişmesi olduğunu fark ettim yemekleri yutkunurken acayip şekilde zorlanıyorum bunun için ne önerirsiniz ? Eczanelerde pastil falan varmış hafifletiyor diyorlar ne kadar doğru ?
Hocam. Ballı tarçınlı süt için!

Hocam. Ballı tarçınlı süt için!
Hocam belki görmüşsünüzdür
4. Ben kamu spotu çalışanı değilim! :kekw:

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,169
Üyeler