Neler Yeni

Borç alabiliceğim yer var mı?

Merhaba ben telefon alıcam fakat 500 lirası eksik tanıdığımdada yok borç alabileceğim bi uygulama veya başka bi yöntem yok mu?

Bünyamina

80+ Gold
Merhaba ben telefon alıcam fakat 500 lirası eksik tanıdığımdada yok borç alabileceğim bi uygulama veya başka bi yöntem yok mu?
Kredi kartın var mı ? Varsa nakit avanstan işini halledersin.

JackieTR

80+ Bronze
Bankadan kredi kartı alabilirsin.. Garanti diye bilirim hiç kredi kartı puanın bile olmasın direk veriyorlar kart.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Kredi kartın yeni ekstrenin ilk günü çek 40 gün sonra öde.

Bünyamina

80+ Gold

Bünyamina

80+ Gold
Kredi kartı çıkarmak ya da krediye başvurmak olabilir ama o da saçma bunun için.
Evet nays uygulaması var ordan 500 TL alabilir miyim herhangi bir kredi puanı ister mi herhalde işbankası hesabım olması lazım başvurucam ona göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kredi kartı çıkarmak ya da krediye başvurmak olabilir ama o da saçma bunun için.
Turkcel faturalı hatım var ordan mobil ödemeyi açsam nakit bozdursam olur mu öyle siteler güvenilir mi

Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Gold
Evet nays uygulaması var ordan 500 TL alabilir miyim herhangi bir kredi puanı ister mi herhalde işbankası hesabım olması lazım başvurucam ona göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcel faturalı hatım var ordan mobil ödemeyi açsam nakit bozdursam olur mu öyle siteler güvenilir mi
Bilmiyorum da dikkat et borç almak için sorun olmasın.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,862
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam