Neler Yeni

Öneri Boş Ankart Rehberi Gelsin mi?

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Beyler alınmaması gereken daha ucuza daha iyisi varken tercih edilmemesi gereken VRM kalitesi kötü boş anakartları sıraladığım bi rehber düşünüyorum ne dersiniz iyi olur mu?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Beyler alınmaması gereken daha ucuza daha iyisi varken tercih edilmemesi gereken VRM kalitesi kötü boş anakartları sıraladığım bi rehber düşünüyorum ne dersiniz iyi olur mu?
Güzel olur aklımda 5-6 anakart var bayağı bayağı boş olan, onlar dışındakileri ben de merak ettim.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
yapsın yapsın kaç kere söyledik yapmadı :D
Üşeniyorum :p.
Ben de duydum o arkadaşı buarada size çok benziyor kendisi.
Allah Allah, doğrudur.
Saygısızlık gibi olmasın ama böyle bir rehber yapılacaksa ya Abdullah abi yapsın yada @crazyreign hocam yapsın.
Abdullah Bey yapmasın, yapınca izleyenler başka taraflarıyla mı izliyorlar bilmiyorum.
Adam gidiyor TUF ekran kartlarıyla ilgili video yapıyor, sonra o videoyu izleyenler geliyor TUF anakartlara boş boş yorum yapıyorlar.
Abdullah Bey'in böyle bir şey yapmasını ben istemiyorum çünkü yaparsa ortalık darma duman olur.
Mesela ben PRIME B550M-K'i kötülüyorum, eğer bununla ilgili kötü yorum yaparsa kendisine zararı olur, sırf bu yüzden yapsın istemem.
Veya videoda söylediği anakartı kullanan biri çıkar, gider yoruma "Bende o anakart var, hiçbir sorunu yok?" tarzında gereksiz bir şey yazar, yani gerek yok bunlara diyeceğim bu :D.
@crazyreign detaya girmeden boş kartları listeleyecem sen detaylı yapacaksan ellemem ne diyosun?
Kafana göre. Benim de aklımda var ama yapasım gelmiyor :D.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Üşeniyorum :p.

Allah Allah, doğrudur.

Abdullah Bey yapmasın, yapınca izleyenler başka taraflarıyla mı izliyorlar bilmiyorum.
Adam gidiyor TUF ekran kartlarıyla ilgili video yapıyor, sonra o videoyu izleyenler geliyor TUF anakartlara boş boş yorum yapıyorlar.
Abdullah Bey'in böyle bir şey yapmasını ben istemiyorum çünkü yaparsa ortalık darma duman olur.
Mesela ben PRIME B550M-K'i kötülüyorum, eğer bununla ilgili kötü yorum yaparsa kendisine zararı olur, sırf bu yüzden yapsın istemem.
Veya videoda söylediği anakartı kullanan biri çıkar, gider yoruma "Bende o anakart var, hiçbir sorunu yok?" tarzında gereksiz bir şey yazar, yani gerek yok bunlara diyeceğim bu :D.

Kafana göre. Benim de aklımda var ama yapasım gelmiyor :D.
Yani evet anladığım doğruysa sırf videodan öğrendikleri şeyler ile laf atan insanları diyorsan evet öyle bir kitle var :(

Top Bottom