Neler Yeni

BOŞANMA DAVASI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
16 ya indi sayenizde .Bazı arkadaşlar sağolsun aydınlattılar beni bir de avukatla hoş konuştum 16 ya kabul diyor.Ünlü olduğu için normal fiyat gibi geldi :D
ya kardeşim verme o adama o kadar para babamın bir tazminat davası vardı 3 yıllık 6k ya hallettiler karşı taraf da eski avukat bide düşün sahte evrak falan da kullandılar

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
16 ya indi sayenizde .Bazı arkadaşlar sağolsun aydınlattılar beni bir de avukatla hoş konuştum 16 ya kabul diyor.Ünlü olduğu için normal fiyat gibi geldi :D
Umarım istediğiniz sonucu alırsanız. Sonucu aldığınızda Forumda paylaşın lütfen :).

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
24k bütçen varsa max6k verin avukata kalana da sistem dizersin :D işin şakası o da yani daha mantıklı bişey yaparsın araba bile alınır o paraya

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
Öncelikle bu elim olay için çok üzüldüm. Umarım her şey daha iyi olur.Fakat buradaki arkadaşların çoğu daha genç yaşta olduğu için sorunun cevabını yanlış yerde arıyorsun.3-4 avukat ile daha görüşün o şekilde karara varın.Son bir tavsiye, isim yapmış avukatlar genelde çok iş alır, ve iş aldığı kişinin arkası sağlam değilse, onun işini avukatlık bürosundaki asistanlar yapar. O yüzden orta halli kadın bir avukat ile görüşmenizi tavsiye edebilirim. Kadın diyorum çünkü kadın avukatlar gerçekten çirkef oluyor :)
senin anlattığın olay sayesinde 16 bine indi Sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

24k bütçen varsa max6k verin avukata kalana da sistem dizersin :D işin şakası o da yani daha mantıklı bişey yaparsın araba bile alınır o paraya
aynen öyle sanki ceza avukatı.Bürosu ve calıstırdığı avukatlar var da sonuçta boşanma davası :D 16 ya indi sağolsun 16 bin lira da ünlü olduğu için iyidir herhalde

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar.Annem babamdan zina sonucu boşanma kararı verdi.Zinayı ispatlayacak bütün dellileri topladık.Annem ünlü bir boşanma davası avukatı tutmak istiyor fakat avukat biraz iyi salladı 24 bin TL dedi.Ünlü ceza avukatları bile o kadar para almıyorken bu avukatın bu kadar alması normal mi?
Mahkeme masrafı:3.000tl
Avukat mastarfı:450tl
Ortalama boşanmadaki avukat ücretleri 10-15 bin arası değişiyor.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
16 bile fazla bi avukata bence max 10 bin TL yede avukat bulunabilir delil var ise avukatsiz bile bosanabilirsiniz

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
senin anlattığın olay sayesinde 16 bine indi Sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen öyle sanki ceza avukatı.Bürosu ve calıstırdığı avukatlar var da sonuçta boşanma davası :D 16 ya indi sağolsun 16 bin lira da ünlü olduğu için iyidir herhalde
knk bak adam normalde bir anda 8k indirmez sizden ne kadar alabilirim diye düşünüyor sonucun kesin olduğu davalarda kendşne avukatlık yapsan bile kazanırsın o adama o kadar vermeye deymez

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
Dostum avukatlık paraları böyle ben de hukuk okumak istiyorum biraz araştırıyorum 24 bin iyi bir avukat için normal bir fiyat. Delillerin olması yeterli değil avukat olmadığı sürece delillerin çürütülebilir olduğunu unutmayalım lütfen. Tabii bu delil zina yaparken ki görüntüyse orası ayrı. 24 bin normal bir fiyat gibi iyi bir avukat için ama o kadar vermek ister misiniz tartışılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
16 bile fazla bi avukata bence max 10 bin TL yede avukat bulunabilir delil var ise avukatsiz bile bosanabilirsiniz
normalde avukat asgari ücreti 10 bin olarak barodan belirlenmiş.Fakat hem tecrü be hemde sağlam arkası olduğu için tercih ediyoruz.Olay sadece boşanmak değil yılların mağduriyetini ve parasal zararını almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
knk bak adam normalde bir anda 8k indirmez sizden ne kadar alabilirim diye düşünüyor sonucun kesin olduğu davalarda kendşne avukatlık yapsan bile kazanırsın o adama o kadar vermeye deymez
orası öyle tabii ki avukatların zaten zarar ettiği bir durum yok. bir şirkettte zarar edene kadar kardasındır adamlar zaten 1tl de kazansalar paralarını kar olarak alıyorlar.Fakat bilgi deneyim ve tecrübeyi kattıklarında fiyat uçuyor. 21 bin demesi bizi yemek istemesinden kaynaklıydı da 8k indi inebileceği maksimum bu bende öyle görüyorum çunku bürosu var ayrıcca bütün herşeyi kendi cıkaracak bizim elimizde olan deliller hariç başka deliller için biraz uğraşacak

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
16 fazla mı dostum ? Buna sadece boşanma davası olarak bakmayın lütfen bunun velayeti var malk mülk varsa o kısımları var bunların hepsiyle ilgileniyor o avukat. Çok normal bence 24 bin hele de adını duyurmuş bir avukat için.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom