Neler Yeni

Boşanmış biriyle evlenir misiniz?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Evlenmem yani toplum çokta umrumda degil bu benim hayatım evlenmem bu kadar basit (y) Dul olupta normal takılan insan çok nadir gördüm allah sahibine bagışlasın o.O2

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Biraz önce Twitter'da gördüm birçok yorum irite edici. Sizin de fikirlerinizi merak ettim. Şahsi fikrim gayet tabii evlenilir. Bana göre bakirelik de sorun değil. Benden önce ilişkisi olabilir.. Sizlerin fikri nedir?

İğrenç dediğim yorumlardan biri ektedir..

mısırı patlamışmı yersin? patlamamışmı yersin? ben patlamış yerim o yüzden evlenirim

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,536
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Karşı cinse "mal" gözüyle bakmadığım için diş fırçası gibi benzetmeler yapmam.

Her insan ömründe bir kere ilişki dener, ilişki bitirir. Bu normal.
Ayrıca şu "patlak" mevzusunu yapan arkadaşlar, gelecekteki karınız anüs deliğine otoban yaptırırsa bunu anlayamazsınız.
Ya da vajinal ilişkiye girip ertesi gün hapı yutup üstüne vajina diktirme operasyonuna girerse.
O yüzden şu "bakir kadın" mevzusunu bırakın. Zaten kadının bakir olup olmadığı anlaşılmaz, kan gelme mevzusu tamamen uydurma.
Çok nadiren kan geliyor. Zaten günümüzde bakir bulmak artık çok zorlaştı. Lisede bile ilişkiye girenler var.

Ayrıca çok seviyorsam ve çocuğu yoksa, hamile değilse evlilik düşünülebilir.
Hocam suya oturtunca baloncuk gelirse geçmiş olsun. Zaten alakasız ya. Günümüzde kendini her anlamda koruyan kız sayısı baya az. Arkadaşlar denk geleceklerini sanıyorlar tabii liseden beri sevgilisi olup hala devam edenler hariç.
Evlenmem, genel olarak evlenmemde siz bakireligi onemlı bır sey sanıyonuz olum siz bacak arasındaki bir et parcasına bu kadar takılıyor musunuz zarlı olup olmamasına.
Bakir kız istiyorlarsa muhafazakar veya dindar bir kadın bulacaklar onun dışında imkansız zaten.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,993
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Uygunsuz Dil
Bakir kız istiyorlarsa muhafazakar veya dindar bir kadın bulacaklar onun dışında imkansız zaten.
Geldi işte krall😎

Abi yukarıdaki yorumlar hiç mi hiç hoşuma gitmedi.. Gerçekten çok gereksiz hareketler. Cinsiyet belirtmemiş olmama rağmen boşanmış kişiyi sadece "kadın" olarak algılıyor beyin yoksunları. Bakireliğin ne önemi var?? İlişki, hayat gibi.. Doğar, büyür ve ölürüz. İlişki başlar, ilerler ve biter.. Ne diye bu kadar saçma ***** fikirleri besliyorsunuz, anlamıyorum. Eğer bakire istiyorsanız "BAKİR" olacaksınız. O kadar. Şartlar eşitse evlenilir. Değilse de evlenilir...

JSezar

80+ Silver
Olabilir

Rulep

80+ Gold
Geldi işte krall😎

Abi yukarıdaki yorumlar hiç mi hiç hoşuma gitmedi.. Gerçekten çok gereksiz hareketler. Cinsiyet belirtmemiş olmama rağmen boşanmış kişiyi sadece "kadın" olarak algılıyor beyin yoksunları. Bakireliğin ne önemi var?? İlişki, hayat gibi.. Doğar, büyür ve ölürüz. İlişki başlar, ilerler ve biter.. Ne diye bu kadar saçma ***** fikirleri besliyorsunuz, anlamıyorum. Eğer bakire istiyorsanız "BAKİR" olacaksınız. O kadar. Şartlar eşitse evlenilir. Değilse de evlenilir...
Forum da kız mı var ne desinler kendini kadın yerine koyup mu yazmalarını bekliyorsun

Rulep

80+ Gold
herkes çok anlayışlı maşallah. kendileri bitti milletin düşüncelerine de laf atıyorlar.
Hem milletin görüşünü merak edip soruyorlar bildirince eleştiriyorlar herkesin kendi hayatı kimileri bazı şeyleri ilk defa beraber denemek ister en doğal hakkı he bulabilir mi dersen doğru yerde arıyorsa gayette bulur

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,993
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
herkes çok anlayışlı maşallah. kendileri bitti milletin düşüncelerine de laf atıyorlar.
Abi ayıp ama üzülüyorum 😔
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem milletin görüşünü merak edip soruyorlar bildirince eleştiriyorlar herkesin kendi hayatı kimileri bazı şeyleri ilk defa beraber denemek ister en doğal hakkı he bulabilir mi dersen doğru yerde arıyorsa gayette bulur
Olm olay o ya zaten işte tartışıyoruz aaa eleştiricez tabi bak sende eleştirdim beni kralsın olm böyle böyle gelişicez işte 🤝

Top Bottom