Neler Yeni

Boşanmış biriyle evlenir misiniz?

Bura.K

80+ Silver
Biraz önce Twitter'da gördüm birçok yorum irite edici. Sizin de fikirlerinizi merak ettim. Şahsi fikrim gayet tabii evlenilir. Bana göre bakirelik de sorun değil. Benden önce ilişkisi olabilir.. Sizlerin fikri nedir?
Karşı cinse "mal" gözüyle bakmadığım için diş fırçası gibi benzetmeler yapmam.

Her insan ömründe bir kere ilişki dener, ilişki bitirir. Bu normal.
Ayrıca şu "patlak" mevzusunu yapan arkadaşlar, gelecekteki karınız anüs deliğine otoban yaptırırsa bunu anlayamazsınız.
Ya da vajinal ilişkiye girip ertesi gün hapı yutup üstüne vajina diktirme operasyonuna girerse.
O yüzden şu "bakir kadın" mevzusunu bırakın. Zaten kadının bakir olup olmadığı anlaşılmaz, kan gelme mevzusu tamamen uydurma.
Çok nadiren kan geliyor. Zaten günümüzde bakir bulmak artık çok zorlaştı. Lisede bile ilişkiye girenler var.

Ayrıca çok seviyorsam ve çocuğu yoksa, hamile değilse evlilik düşünülebilir.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
gelecekteki karınız anüs deliğine otoban yaptırırsa bunu anlayamazsınız.
Hocam suya oturtunca baloncuk gelirse geçmiş olsun. Zaten alakasız ya. Günümüzde kendini her anlamda koruyan kız sayısı baya az. Arkadaşlar denk geleceklerini sanıyorlar tabii liseden beri sevgilisi olup hala devam edenler hariç.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,053
İsim
Hakan
Evlenmem, genel olarak evlenmemde siz bakireligi onemlı bır sey sanıyonuz olum siz bacak arasındaki bir et parcasına bu kadar takılıyor musunuz zarlı olup olmamasına.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Geçmişini bir kenara atmışsa karşılıklı sevgi varsa neden olmasın?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
2. el?

The Batman

80+ Silver
büyük konuşmamak lazım tek diyebilecegim bu bende kız kaçırmam bu çagda olur mu diyordum çevremde 2 kişi kız kaçırdı

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

RONALDINHO

80+ Bronze
Bşkasının diş fırçasını kullanırmısın

Top Bottom