Neler Yeni

🔥İndirim BOSTANCI VATANPC AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYA

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,805
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

serhatkara34

80+ Bronze
şaka mısın hocam s23 ile 13 bile kıyaslanınca s23 çok önde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçen sene sıfır almıştım hala kullanıyorum neden bu kadar kötüleniyor günlük kullanım için gayet yeterli bir cihaz fakat bu paraları hak etmiyor ona lafım yok
valla s23 ultra bile menüde dolaşırken donuyor en sol taraftaki kısımda adını bilmiyorum android kullanabilirmiyim diye baktım vatanda 1dk tahammül edemedim iphone candır 11 olsa bile iphone olsun hepsinden stabil zaten sosyal medya olaylarına hiç girmiyorum bile diğer markaların hepsi çok verimsiz :D

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Anonim Ankh

valla s23 ultra bile menüde dolaşırken donuyor en sol taraftaki kısımda adını bilmiyorum android kullanabilirmiyim diye baktım vatanda 1dk tahammül edemedim iphone candır 11 olsa bile iphone olsun hepsinden stabil zaten sosyal medya olaylarına hiç girmiyorum bile diğer markaların hepsi çok verimsiz :D
Şaka yapıyor olmalısınız, S23 Ultra ana menüde kasıyor? hee şeyi geçtim ana menüde akıcılık istiyorsan telefon marka model fark etmez 120 Hz'e alışınca diğer bütün 60 Hz telefonlar kasıyormuş gibi geliyor. S23 Ultra 120 Hz, Iphone 11 60 Hz, sosyal medya meselesi de Samsung'un Meta ile anlaşması sonucunda çoktandır çözüme kavuştu, ayrıca çokça kaydırdığımız sosyal medyalarda 60 Hz çekilmiyor artık.

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Anonim Ankh

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,805
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

7 ay s23, 2 aydırda s23 ultra kullanıyorum abimde iphone 13 var her türlü s23 çok daha iyi bir cihaz abimde bunu kabul etti. s23 ultrada da hiçbir donma yaşamadım ve bir yakınımdaki 14 pro max ile kıyasladığımda daha iyi olduğunu düşünüyorum.

serhatkara34

80+ Bronze
7 ay s23, 2 aydırda s23 ultra kullanıyorum abimde iphone 13 var her türlü s23 çok daha iyi bir cihaz abimde bunu kabul etti. s23 ultrada da hiçbir donma yaşamadım ve bir yakınımdaki 14 pro max ile kıyasladığımda daha iyi olduğunu düşünüyorum.
en soldaki kısımın adını bilmiyorum oraya geçerken donuyordu eminimki s24de donuyordur denemedim henüz

S23 muazzam bir fiyatta kaçmaz. Maalesef istanbulda değilim.
1 üründen fazla alma hakkım olursa sana yardımcı olacağım alıp gönderirim sana

Stoklar çok az değil mi yahu
kimse gelmez oraya ben öyle tahmin ediyorum zaten 1 ürün alma sınırı koyarlar kesin hepsinden alamayız

Top Bottom