Neler Yeni

braveda bat hakkında sorum olcaktı

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhaba braveda 2 3 gündür doğru düzgün reklam düşmüyor vpn kullanıp amerika da gibi kendimi gösterip ordan daha fazla reklam geliyormuş diye duydum fakat tek bir sorum var bu vpni brave tarayıcısına eklenti olarak kursak çalışırmı yoksa masaüstüne vpni indirip ordanmı çalıştırmamız lazım eğer böyleyse vpn önerir misiniz ?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
VPN olayını bilmiyorum ama yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum tarayıcıyı, belki de daha fazla. Toplam 17 dolar kazandım, geçen hafta da kimlik doğrulaması yapıp çektim. 1 yılın yarısından fazlasında pasifti tabii, kullanmıyordum, yoksa aşağıdaki gibi aktif kullanımla yılda 30 dolara yakın kazanmam lazımdı.
1650912117896.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
merhaba braveda 2 3 gündür doğru düzgün reklam düşmüyor vpn kullanıp amerika da gibi kendimi gösterip ordan daha fazla reklam geliyormuş diye duydum fakat tek bir sorum var bu vpni brave tarayıcısına eklenti olarak kursak çalışırmı yoksa masaüstüne vpni indirip ordanmı çalıştırmamız lazım eğer böyleyse vpn önerir misiniz ?
Brave konusunda bana reklam düzenli olarak geliyor vpn önerisi olarak ücretsiz için Atlas Vpn ve Proton Vpn var en güvenilir

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Brave konusunda bana reklam düzenli olarak geliyor vpn önerisi olarak ücretsiz için Atlas Vpn ve Proton Vpn var en güvenilir
ben brave newside açıp ordan fazlasıyla bat kazanıyordum hatta 10gün gibi kısa bi vakitte 3.5bat kastım yan hesaplarıda işin içine katarsak 6batım var şu anda fakat seneye çekicem bu 1yıl içinde kazandıklarımı 1yıl bekleticem malum daha 17im parayı çekemiyorum

vpni masaüstünemi kuruyoruz yoksa eklenti olarakda kursak işe yarar mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,609
Üyeler
157,715
Son üye
emir7e
Top Bottom