Neler Yeni

Breaking bad dünyanın en iyi dizisidir!

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yok abi yok o kadar dizi izliyorum bu diziden aldığım zevki alamıyorum. oyun dünyasında Rdr2, dizi dünyasında BB'den aldığım zevki hiç bir şeyden alamıyorum.
Prison breaki bitirdikten sonra bb izlemeye başlamıştım prison break ilk 3 sezonunu çok severek izlemiştim ve etkisinde kalmıştım onun kadar iyi dizi bulamam fln diyordum sonra breaking badi izlemeye başladım ilk sezon çok yavaştı sadece ilk sezonun son bölümü çok iyidi oradan sonra bağlandım ve şuan 2 sene geçmesine rağmen hala etkisindeyim. bb den sonra better call saulu severek izledim hatta bcs 6. sezonu netflix de yayınlanmadığı için kaçak sitelerde her hafta yeni bölümünü heyecanla izledim ve şimdide better call saulun etkisinden çıkamıyorum :/

dostlar varsa etksinde bırakabilecek bir dizi öneriniz bekliyorum :)
yazım hatalarım olduysa kusura bakmayın.
+1 oyuncu kadrosu ve dizinin gelişimi bana tam bana göre 2 yıl oldu bitireli ama haal dönüp editlerini sıkılmadan izlerim çok gerçek çi ben gerçekçi olmayan bir sahne hatıralmıyorum. Nedense en son izlediğim dizidir ondan sonra dizi izlemeyedim en TOP o dur ynai aSD: a:S

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
burak karadağ
vikings ve punisher öneririm breakingbad ve prisonbreak kadar güzel bana göre bu ikisi
ayriyetten önerebileceğim
Alice in borderland
peaky blinders
narcos

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Geçen seneye kadar fringe ve chernobyl üstüne dizi yoktur diyordum ancak filmograf kanalının incelemesinde dizideki kıyafet renklerinin bile karakter gelişimine göre değiştiğini öğrendiğimden beri izlemeden GOAT diyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
+1 oyuncu kadrosu ve dizinin gelişimi bana tam bana göre 2 yıl oldu bitireli ama haal dönüp editlerini sıkılmadan izlerim çok gerçek çi ben gerçekçi olmayan bir sahne hatıralmıyorum.
Karakterlerin gelişimini ve çöküşünü o kadar iyi anlatıyor ki bağlanmamak mümkün değil

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hayır değildir.
En iyi benim dizimdir.
İşten döndüm diz kapaklarım zonk zonk yapıyordu. Sağolsunlar beni ayak üstünde tutuyorlar. Dizlerimi seviyom

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
ben o diziyi 1 bölüm izleyip beğenmedim,sonra da finalini izledim nedense
4. sezon finaliydi bu arada,nedenini sormayın bilmiyorum
izlenir mi başlayayım mı tekrardan
twd hayranıyım bu arada,zombi kıyamet aşığıyım
Başla yer yer twdden çok daha iyi. Plot twistler,mizahı vs. Sırf 7 8 tür zombi var.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
En iyi dizi şuan da izlediğin dizidir abi. Cennet mahallesi kıvamında olanlar hariç tabi. Piyasadaki kaliteli 10 15 diziden o an hangisini izliyosan odur. Sherlock, Vikings, person of interest, GOT, Fringe, HIMYM, friends vsvs

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
GOT. der geçerim. Diziyi izlememiş olup da son sezon diyecekler gelmesin :D

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
breaking bad beni de acayip sarmıştı 3 hafta gibi bir sürede bitirdim dizide 1 kere bile şu sahne saçma olmuş demedim gerçeğe fazlasıyla yakın ondan sonra izlediğim dizilerde en ufak saçma yerlere bile takıldığım için fazla odaklanmadan izliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
breaking bad beni de acayip sarmıştı 3 hafta gibi bir sürede bitirdim dizide 1 kere bile şu sahne saçma olmuş demedim gerçeğe fazlasıyla yakın ondan sonra izlediğim dizilerde en ufak saçma yerlere bile takıldığım için fazla odaklanmadan izliyorum
Ben izleyemiyorum daraliyorum ya hiç aksiyon yok herhalde ondan yada daha doğrusu fantastik olaylar yok bende o yüzden akmıyor

Top Bottom