Neler Yeni

Breaking bad dünyanın en iyi dizisidir!

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Nail
Yok abi yok o kadar dizi izliyorum bu diziden aldığım zevki alamıyorum. oyun dünyasında Rdr2, dizi dünyasında BB'den aldığım zevki hiç bir şeyden alamıyorum.
Prison breaki bitirdikten sonra bb izlemeye başlamıştım prison break ilk 3 sezonunu çok severek izlemiştim ve etkisinde kalmıştım onun kadar iyi dizi bulamam fln diyordum sonra breaking badi izlemeye başladım ilk sezon çok yavaştı sadece ilk sezonun son bölümü çok iyidi oradan sonra bağlandım ve şuan 2 sene geçmesine rağmen hala etkisindeyim. bb den sonra better call saulu severek izledim hatta bcs 6. sezonu netflix de yayınlanmadığı için kaçak sitelerde her hafta yeni bölümünü heyecanla izledim ve şimdide better call saulun etkisinden çıkamıyorum :/

dostlar varsa etksinde bırakabilecek bir dizi öneriniz bekliyorum :)
yazım hatalarım olduysa kusura bakmayın.
Şimdiye kadar izlediğin diziler demek ki iyi değilmiş dostum. Emin ol her zaman daha iyisi vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzledim son sezon...
Son sezon gayet iyi bir sezonud tek eksiği ilk 4 sezonun gölgesinde kalması

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
Ben izleyemiyorum daraliyorum ya hiç aksiyon yok herhalde ondan yada daha doğrusu fantastik olaylar yok bende o yüzden akmıyor
sadece ilk sezonu izlediysen normal bu yorum diğer sezonları aşırı iyi üstü olamaz bana göre

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdiye kadar izlediğin diziler demek ki iyi değilmiş dostum. Emin ol her zaman daha iyisi vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son sezon gayet iyi bir sezonud tek eksiği ilk 4 sezonun gölgesinde kalması
Kalan sezonları çöp etmemek için kendini avutma hocam rezalet bir sezon ve rezalet bir finaldi daenerysin delirdiği kısmı 20 dakikayla geçiştirdiler göz altları şişen şehri aleve veriyor sızdırılan sezon finalini görseydik konu başladığında breaking bad değil game of thrones yazardı

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Eren Cem
Yok abi yok o kadar dizi izliyorum bu diziden aldığım zevki alamıyorum. oyun dünyasında Rdr2, dizi dünyasında BB'den aldığım zevki hiç bir şeyden alamıyorum.
Prison breaki bitirdikten sonra bb izlemeye başlamıştım prison break ilk 3 sezonunu çok severek izlemiştim ve etkisinde kalmıştım onun kadar iyi dizi bulamam fln diyordum sonra breaking badi izlemeye başladım ilk sezon çok yavaştı sadece ilk sezonun son bölümü çok iyidi oradan sonra bağlandım ve şuan 2 sene geçmesine rağmen hala etkisindeyim. bb den sonra better call saulu severek izledim hatta bcs 6. sezonu netflix de yayınlanmadığı için kaçak sitelerde her hafta yeni bölümünü heyecanla izledim ve şimdide better call saulun etkisinden çıkamıyorum :/

dostlar varsa etksinde bırakabilecek bir dizi öneriniz bekliyorum :)
yazım hatalarım olduysa kusura bakmayın.
Kesinlikle

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Nail
Kalan sezonları çöp etmemek için kendini avutma hocam rezalet bir sezon ve rezalet bir finaldi daenerysin delirdiği kısmı 20 dakikayla geçiştirdiler göz altları şişen şehri aleve veriyor sızdırılan sezon finalini görseydik konu başladığında breaking bad değil game of thrones yazardı
Ben son sezona iyi demedim fakat son sezon çoğu yeni nesil dizinin kalitesinden çok daha iyi bence hocam.
House of the dragon da bak o hatayı yapmamıslar öneriri.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,427
Üyeler
151,398
Son üye
serdaredition
Top Bottom