Neler Yeni

Breaking bad üstüne Prison Break izlenir mi?

Rulep

80+ Gold
PB 4.sezonu biraz sıkıcı ama izlenir yorum da da bulunayım sevdiğim için izledim ama istek üzerine 5.sezon çıkarmaları olmamış 4.sezon bitince cigaranı hazırla bir boşluk oluşuyor

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,812
İsim
bilo
Discord
b1l0
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
PB 4.sezonu biraz sıkıcı ama izlenir yorum da da bulunayım sevdiğim için izledim ama istek üzerine 5.sezon çıkarmaları olmamış 4.sezon bitince cigaranı hazırla bir boşluk oluşuyor
izlemeye değer mi peki 5. sezon. İstek üzerine çıktıysa dediğin gibi boş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Better call saul aynı evrende geçen ve bb öncesini anlatan dizi hocam. BB seven onu da sever, o yüzden prisona geçmeden önce bcs izlerseniz iyi olur.

öyle desenize hocam. Keşke izlemeye ondan başlasaydım sonra breaking bad izlerdim. neyse

daha fantastik olurdu

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,812
İsim
bilo
Discord
b1l0
izlemeye değer mi peki 5. sezon. İstek üzerine çıktıysa dediğin gibi boş olabilir

öyle desenize hocam. Keşke izlemeye ondan başlasaydım sonra breaking bad izlerdim. neyse

daha fantastik olurdu
Yok yok bb - bcs sırasıyla da izlenir sıkıntı olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Diziyle beraber mi o da yoksa? Araya sıkıştır diyince

emin misiniz beyler? bence biraz sindirip diğerine öyle başlıyım. Bu kadar aksiyondan sonra boşluğa düşer gibi olmayım sonra😀
Yok çok iyi gider ben La casa - Dark - Witcher - Breaking - Prison - Peaky olarak gitmiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Yok yok bb - bcs sırasıyla da izlenir sıkıntı olmaz.
sıkıntı olmaz da değişik olurdu. önce rdr 1 sonra 2 oynamak gibi

Yok çok iyi gider ben La casa - Dark - Witcher - Breaking - Prison - Peaky olarak gitmiştim
listemi yaptım bende
bb
bcs
pb
peaky

peaky de izlerim bu arada iyi getirdin aklıma

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
İzlenir hatta onun üstünü de the walking dead'de izlenir
arka sokaklar izlerim daha şerefli bu arada 5.sezon veya 6 olması lazım sonrasında ana konusu zombi olan dizi sadece toprak savaşlarına dönüyor çok saçma kolay kolay bi diziyi kötülemem hatta hiç kötülemem ama TWD benim izlerken en zevk alıp sonrasında en nefret ettiğim dizidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
arka sokaklar izlerim daha şerefli bu arada 5.sezon veya 6 olması lazım sonrasında ana konusu zombi olan dizi sadece toprak savaşlarına dönüyor çok saçma kolay kolay bi diziyi kötülemem hatta hiç kötülemem ama TWD benim izlerken en zevk alıp sonrasında en nefret ettiğim dizidir

Sıkıntı yok hocam. öyle gerçek dışı şeyler izlemiyorum zaten uzaylı zombili falan

Top Bottom