Neler Yeni

Brown switch mekanik klavye önerir misiniz?

Adem.y58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Adem Yılmaz
Bütçe
400
merhaba arkadaşlar yakın bi zamanda pc topladım monitör kulaklık mouse vs aldım şimdi geriye tek kalan klavye klavyem var ama mekanik klavye almayı çok istiyorum şimdi mavi switch aslında benim için en iyisi sesi hissiyatı vs ama ben geceleride oyun oynadığım için ve babamda geceleri hemen pc nin karşısındaki odada uyuduğu için onun sesinden uyuyamaz bu yüzden sessiz bir mekanik klavye olması gerekiyordu bu durumdada red switch var ama ben klavyenin tacticle olmasını istiyorum yani mavi switch gibi basım hissayatı olucak yoksa keyfi çıkmıyor o yüzden brown switch bakıyorum ama bunlarda nedense inanılmaz pahlı ya bütçem max 400 tl bildiğiniz uygun fiyatlı brown switch bir mekanik klavye var ise yazarsanız sevinirim veyahutta yine tacticle sessiz brown switch benzeri bir mekanik klavyede olur

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-hp-omen-6yw75aa-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,697854547.html

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
bütçenizi geçiyor ama g512 brown switch kullanıyorum ve memnunum

Keptın

80+ Silver

Adem.y58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Adem Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
bende buna bakıyordum şimdi ama inca ya pek güvenemiyorum modemini aldık lanet olsun dedim böyle markaya ya sürekli wifi kesiliyor kafayı yedirtti bana bu marka öneren insanlar olsa düşünücem ama benimde ilgimi çekti baya fiyatı çok uygun bilek desteğide var
klavyeleri güzeldir hocam bu klavyede baya iyi iş çıkarmışlar

Adem.y58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Adem Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klavyeleri güzeldir hocam bu klavyede baya iyi iş çıkarmışlar
klavyenın rgb si hakkında bir bilginiz varmı tatmin edicimi ? diğer full rgb ayarlana bilir vs olan klavyeleri aratırmı çünkü galiba tek seçeneğim bu klavye gibi duruyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
klavyenın rgb si hakkında bir bilginiz varmı tatmin edicimi ? diğer full rgb ayarlana bilir vs olan klavyeleri aratırmı çünkü galiba tek seçeneğim bu klavye gibi duruyor
hocam buda tam rgb her tuşun altında tuş var tuşlarda 16.9 milyon renk verebiliyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,885
İsim
göksel yurtcan
tamam çok teşekkür ederim hocam bilgiler için mecburen bu klavyeyi alıcaz ya bundan sonraki en ucuz brown switch 200 TL fazla bilek desteğide yok
Hocam brown nerede 200tlye buladunuz merek ettim atarmısınız

Top Bottom