Neler Yeni

BTS WS K-POP fanatikligi

The Batman

80+ Silver
YouTube short bölümüne ne zaman girsem bunlar birbirine giriyor hepsi birbirine sövüyor bunların olayı nedir bide günlük gibi K-POP videoları atanlar çözemedim

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir
knk o değilde bizim test kitabının üstünde bts yazıyo

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Bana hic cikmadi

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
YouTube short bölümüne ne zaman girsem bunlar birbirine giriyor hepsi birbirine sövüyor bunların olayı nedir bide günlük gibi K-POP videoları atanlar çözemedim
knk uzun zamandır k-popu takip ediyorum ve sana söyle diyeyim hani k pop dinleyenlerin bir coğu cocuk oldugu için gereksiz kavgalara giriyorlar yok bts daha iyi yok blackpink daha iyi falan filan yani klasik bebe kavgaları hatta bir de şey yapanlar da yok atıyorum bts de suga diye şarkıcı var ona gidip suga benim kimse alamaz onla evlencem fln filan diyen var da maks yaşları 14 hadi çok malsa 15 oluyor yani ondan dolayı öylelerini takmadan dinlemeni öneririm hatta sana şöyle söyleyeyim ben k popdan böyle salaklar yüzünden nefret ediyordum ama sonra ablam baya fanı oldugu ıcın bı bakayım dedim ve baya hoşuma gitti özellikle kızları çok fena anime kızları gibi rüyalarıma girdiler

Besim Tibuk

80+ Gold
Doğru yoldasın helal olsun da...
Sabahın altısında napıyon usta
Uyuyamıyorum usta ya.
Müzik dinlerken gökyüzüne bakıp hayranlıkla "ulan Allah kesin var aksi olamaz" diye iç geçiriyorum.

Son düzenleme:
Top Bottom