Neler Yeni

IOS Bu 15promax neden bu kadar ucuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
stongerdremurr
tıkla git

İthalatcı garantili YD ama imei kaydı yapılmış telefon sanırım? garantisi falan var mı yok mu? alınır mı sizce?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
. .
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
stongerdremurr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
firma ile alakalı hiç iyi yorumlar yok almanızı önermiyorum.
mağaza puanı %98
2 yorum var zaten

alsamda ben onaylamadan para gitmeyecek bildiğim kadarıyla. ithalatcı garantisi apple garantisi sunuyor mu? imeisi var mı onla alakalı pek bilgi bulamadım

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
. .
mağaza puanı %98
2 yorum var zaten

alsamda ben onaylamadan para gitmeyecek bildiğim kadarıyla. ithalatcı garantisi apple garantisi sunuyor mu? imeisi var mı onla alakalı pek bilgi bulamadım
kaçak telefondur böyle yerlerden yüksek fiyatlı ürün almayın mediamarkt vatan teknosadan alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
stongerdremurr
kaçak telefondur böyle yerlerden yüksek fiyatlı ürün almayın mediamarkt vatan teknosadan alın
onlar 14promax 256 gb a ölü fiyat biçiyorlar 30 bin tl ne demek? saka gibi fiyat politikası var. teknosa falan distrbütor garantili ama garantiye yollamam yollasamda zaten sorun için ek para falan alma ihtimalleri var. 3.parti fp pro gibi yerlerle halledilir diye düsünüyorum

Palo DAYI

80+ Gold
almayın aldırmayın uc kagıtcı dolu ortalık bılındık yerlerden alın gecın ucuz dıye aldanmayın elınızdekı paradan olursunuz benden demesı

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
. .
onlar 14promax 256 gb a ölü fiyat biçiyorlar 30 bin tl ne demek? saka gibi fiyat politikası var. teknosa falan distrbütor garantili ama garantiye yollamam yollasamda zaten sorun için ek para falan alma ihtimalleri var. 3.parti fp pro gibi yerlerle halledilir diye düsünüyorum
almazlar garantiye göndermek için para

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
stongerdremurr
almazlar garantiye göndermek için para
aynen garantisi faso fiso bunların onlar dert değil telefon sağlam geldikten sonra

vatan hepten batırdı apple değer kaybetmiyorlar demiştiler diye almıştım. 14den 15e geçmem 16 icin fiyat düsünecektimde berbat simdiden bu durumdayken
Ekran Alıntısı.PNG

20k da pasaport ücreti ekle üstüne :D
bunlar imeisiz ise cok boş dediğiniz gibi :D yd alsam passaport etsem tr fiyatına yakın gelecek zaten yine. gereksiz o zaman bu iş

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
İsmail
Yerinde olsam 35 40k ya yurt dışı alırım uluslararası garantili 8 ay boyuncada para biriktirir cihazı kayıt ettiririm tek seferde 70k vermektense

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,356
İsim
Olcay akbulut
aynen garantisi faso fiso bunların onlar dert değil telefon sağlam geldikten sonra

vatan hepten batırdı apple değer kaybetmiyorlar demiştiler diye almıştım. 14den 15e geçmem 16 icin fiyat düsünecektimde berbat simdiden bu durumdaykenAlıntıyı görüntüle

bunlar imeisiz ise cok boş dediğiniz gibi :D yd alsam passaport etsem tr fiyatına yakın gelecek zaten yine. gereksiz o zaman bu iş
hem aynı paraya gelecek hemde bilmediğin bi yerden alacaksın garantiside riskli, hiç gereği yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
stongerdremurr
Yerinde olsam 35 40k ya yurt dışı alırım uluslararası garantili 8 ay boyuncada para biriktirir cihazı kayıt ettiririm tek seferde 70k vermektense
bu sefer kayıt parasını düsünüp duracağım. mantıksız. Onu bunu geçtim 14 promax 256 gb neden 20 30kdan alıyor rezalet bir fiyatlandırma. coğu siteye baktım hepsi yakın. Sanırsın eski bir cihaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,616
Üyeler
149,942
Son üye
Uwinker
Top Bottom