Neler Yeni

Bu 3 telefondan hangisini almalıyım?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,523
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Güvenilir olması açısından hepsiburada üzerinden alıyorum bu 3 model arasında kaldım
Redmi note 8 64gb 2.5k
Redmi note 9 128gb 2.9k
Redmi note 10 64gb 2.9k
Babam, abim ve yengem Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorlar ve memnunlar. Telefon bence gayet güzel. Diğerleriyle kıyaslayıp kararınızı verebilirsiniz. Kıyaslamayı "kıyasla" sitesinden yapabilirsiniz.

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Güvenilir olması açısından hepsiburada üzerinden alıyorum bu 3 model arasında kaldım
Redmi note 8 64gb 2.5k
Redmi note 9 128gb 2.9k
Redmi note 10 64gb 2.9k
Arkadaşım note 8 kullanıyor ve gayet memnun alabilirsiniz.
(Tabi ki de bu paraya daha iyileri olabilir ama ben parası en düşük olduğu ve yorumlarını genel olarak olumlu gördüğüm için redmi note 8 öneririm)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşım note 8 kullanıyor ve gayet memnun alabilirsiniz.
(Tabi ki de bu paraya daha iyileri olabilir ama ben parası en düşük olduğu ve yorumlarını genel olarak olumlu gördüğüm için redmi note 8 öneririm)
Bende note 9 almaya karar verdim hocam nfc yokmuş note 8 modelinde özellikler hemen hemen aynı karşılaştırma videolarından anladığım kadarıyla mağazada hangisi varsa onu alırız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babam, abim ve yengem Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorlar ve memnunlar. Telefon bence gayet güzel. Diğerleriyle kıyaslayıp kararınızı verebilirsiniz. Kıyaslamayı "kıyasla" sitesinden yapabilirsiniz.
Teşekkürler

Top Bottom