Neler Yeni

Bu ağa bağlanılamıyor hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
dün evime yeni internet aldım fakat;
PC'de Wifi a bağlandıktan hemen sonra bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bu ağa bağlanılamıyor hatası veriyor. Fakat telefonlarda veya diğer cihazlarda böyle bir sorun yaşamıyorum
Wifi şifresi ve kullanıcı adını da değiştirmeyi denedim fakat kısa bir süre bağlı kalıp kopmalar yapmaya devam ediyor.
çözümü nedir?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Ahmet Melih Alemdar
PC'de Wifi a bağlandıktan hemen sonra bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bu ağa bağlanılamıyor hatası veriyor. Fakat telefonlarda veya diğer cihazlarda böyle bir sorun yaşamıyorum
Wifi şifresi ve kullanıcı adını da değiştirmeyi denedim fakat kısa bir süre bağlı kalıp kopmalar yapmaya devam ediyor.
çözümü nedir?
Wifi Driverlerı güncelledin mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wifi Driverlerı güncelledin mi
evet güncelledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözümü nedir?
2 gündür şunu çözemediğimden pc de internet yok , bunun bir çözümü yok mudur ya da modem kaynaklı bir problem falan olabilir mi?

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk
Modem arayüzünden şifreleme türünü değiştir. Wpa/wpa2 yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular