Neler Yeni

Bu Akşamki incehesap gaming Gecesi İndirimleri neler olucak.

Scarlet17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Peker Yavuz
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere İncehesap bazı durumlar hariç her cuma günü gaming geceleri yapıyor ve güzel indirimli ürünleri stoklarıyla beraber satışa çıkarıyor.Bilen bilir sayın Admin Abdullah Hacıgül bir ara incehesaptan bir cuma günündeki indirime girecek ürünlerin resimlerini almıştı.Bir daha rica üzerine yapabilir mi.?

Bazı arkadaşlar aradığı ürünleri daha önceden görüp ona göre hazırlık yapması daha iyi olur diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
doğukan aydoğan
valla dün işlemci anakart vb şeyler sipariş etti indirim inş beni üzmez

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Hiç belli olmuyor bazen çok iyi indirimler oluyor bazen güzel indirimler olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdullah Günbay
Bunu yapmasına incehesap izin vermezse sıkıntı çıkabilir

KafasıMeşgul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Yusuf
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere İncehesap bazı durumlar hariç her cuma günü gaming geceleri yapıyor ve güzel indirimli ürünleri stoklarıyla beraber satışa çıkarıyor.Bilen bilir sayın Admin Abdullah Hacıgül bir ara incehesaptan bir cuma günündeki indirime girecek ürünlerin resimlerini almıştı.Bir daha rica üzerine yapabilir mi.?

Bazı arkadaşlar aradığı ürünleri daha önceden görüp ona göre hazırlık yapması daha iyi olur diye düşünüyorum.
bazen geyet iyi şeyler geliyor hocam :)

emiirrhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan
herkes pusuda :D

Scarlet17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Peker Yavuz
17.00 da açıklanıyor. 20.00 da satın alma başlıyor herhalde. Siteye girirseniz görürsünüz 2 saat sonra açıklanacak yazıyor.
Biliyorum reis Abdullah Hacıgül bir ara ricası üzerine ürünleri ona göstermişlerdir oda Facebook dadg paylaşmıştı. Yine öyle bir şey yapsa iyi olur

Top Bottom