Neler Yeni

bu apu sistem nasıl (toplama)

Atyxah

80+ Silver

+ monitör lazım monitör de önerebilir misiniz 1.5k civarı

parçalar uyumlu mudur değiştirmek istediğiniz varsa fiyat artmayacak şekilde azaltabilirim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Fiyatı nedir?
Kasa ve PSU yok.

Atyxah

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bu şekil şuan 4000 tutuyor monitör de 1.5 felan olsa işte 5500 e geliyor bana bütçem de max o kadar
Laptop almak daha mantıklı olabilir. Masaüstü şart mı?

Atyxah

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop almak daha mantıklı olabilir. Masaüstü şart mı?
laptop sıkıntı kanka bunu sonradan upgrade yapacağım o yüzden masaüstü istiyorum 1 yıl felan idare etsin veya 3 ay rx 6500xt felan ekleyeceğim

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Emre
laptop sıkıntı kanka bunu sonradan upgrade yapacağım o yüzden masaüstü istiyorum 1 yıl felan idare etsin veya 3 ay rx 6500xt felan ekleyeceğim
Upgrade yapıcam diyorsan anakartı b450m tercih et. Şu arada 2. El de ryzen 5 pro 4650g ler çoğalmaya başladı. Onuda bir düşün

Top Bottom