Neler Yeni

Bu arka aktarıcı orijinal mi iş görürürmü

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Dursun Karakaya
4 gün önce bisikletimin arka aktarıcısı kırıldı haftasonu olduğu için bisikletçiye gitmedim bugün götürdüğümde Shimano tourney bir arka aktarıcıya 400 TL istedi bende internette 200 lira dedim onlar yan sanayi dedi ben orjinal parça satıyorum dedi internette bulduğum Aktarıcı bu bu orjinalmi sahteysede iş görürmü

Bisiklet özellikleri :
26 jant
7 vites
MTB olarak geçiyor ama ben şehirde(Genelde asfalt veya kaldırım yolda sürüyorum)

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Mert Aydınlı
4 gün önce bisikletimin arka aktarıcısı kırıldı haftasonu olduğu için bisikletçiye gitmedim bugün götürdüğümde Shimano tourney bir arka aktarıcıya 400 TL istedi bende internette 200 lira dedim onlar yan sanayi dedi ben orjinal parça satıyorum dedi internette bulduğum Aktarıcı bu bu orjinalmi sahteysede iş görürmü

Bisiklet özellikleri :
26 jant
7 vites
MTB olarak geçiyor ama ben şehirde(Genelde asfalt veya kaldırım yolda sürüyorum)
aktarıcıyı bilmiyorumda pplerimiz aynı

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer

Bisiklet özellikleri :
26 jant
7 vites
Bisikletten çok anlamam ama shimanonun iyi olduğunu biliyorum. internette satılanın da 4.8 puanı 578 değerlendirmesi var (büyük ihtimalle orijinal yani). Ben senin yerinde olsaydım takmayı bilseydim kendim takardım.

Top Bottom