Neler Yeni

Bu ayakkabılar sahte mi?

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar
Arkadaşlar Hepsiburada ve Flo gibi yerlerde Nike kendi sitesinde 1000-1500 TL olan bir ayakkabı buralarda 500 TL gibi fiyatlara satılıyor.
Sahte olabilir mi?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Arkadaşlar Hepsiburada ve Flo gibi yerlerde Nike kendi sitesinde 1000-1500 TL olan bir ayakkabı buralarda 500 TL gibi fiyatlara satılıyor.
Sahte olabilir mi?

Hepsiburada'da satılan Air force replika yani sahte flo'da satılan nike ise orijinal büyük ihtimal, nike genelde kendi sitesinde daha pahalıya satıyor ürünlerini.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Flo büyük bir firma çakma ürün satmaz garanti verir, nike direkt kendisi sattığı için pahalıdan satar yani rahatlıkla alabilirsiniz.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,667
İsim
Oğuz Oğuz
Sahte olabilir mi?

Flo orjinaldir ama hb satıcısı için bir yorum yapamıyorum.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Sahte olabilir mi?

Aynı Air Forceyi ben aldım yaklaşık Ağustostan beri kullanıyorum ve ayakkabı çok büyük ihtimalle replika onu söyleyebilirim. Benimkinde barkod vardı okuttum orijinal gibi gözüktü ama bu artık çakmalarda da kullanilabilen bir taktik. Ayakkabının rahatlığı hakkında şunu söyleyebilirim ayakkabı rahat normal airforceyle ayni kalitede ama ayagin fazla kullanimda terliyo onu aklinda bulundur. Ben rahatsız olmadığımdan iade yapmadım ama alacaksanda bunu bilerek al.

Top Bottom