Neler Yeni

Bu bilgisayara fiyat biçin

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap
lan acaba böyle fiyatlar çekerek kara para mı aklıyolar vergiden kaçmanın yeni yolunu bulmuş adamlar
Hocam böyle aklamaya kalksalar zabaa gadar ilan açmaları lazm
Mesaj otomatik birleştirildi:

en fazla 13k-14k diyebilirim.
Sağol dostum bilmiyoz diye topa tutuyolar sen adam gibi cevap vermissin calxhqkzkmwd

Parçaları araştırdım. Bazılarını en uçuşunu almama rağmen böyle değer çıktı.
Sağol dostum ugrasmissin eline koluna sağlık

12K TL gibi bir fiyat.
13K'nın üzerine bile çıkmaz.
O paraya gtx 730 la sizi ugurlariz 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
Hocam böyle aklamaya kalksalar zabaa gadar ilan açmaları lazm

Sağol dostum bilmiyoz diye topa tutuyolar sen adam gibi cevap vermissin calxhqkzkmwd

Sağol dostum ugrasmissin eline koluna sağlık

Ne demek bilgisayar parçaları ile uğraşmayı severim.

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap
Ben o paraya 2. elde sizin sisteme denk, güzel bir sistem dizerim.
Sizin uygun göreceğiniz fiyatlar, direkt kazıklama fiyatı.
gtx 730 falan alacağımızı düşünmemiz o paraya komik olmuş.
Yap dostum ben dikkate alip sahibinden e baktim o fiyatlara dedigim gibi gtx sistemler gördüm cokta bakmadim illaki vardir ama burda sehir ve kullanim da önemli tabi

Ben o paraya 2. elde sizin sisteme denk, güzel bir sistem dizerim.
Sizin uygun göreceğiniz fiyatlar, direkt kazıklama fiyatı.
gtx 730 falan alacağımızı düşünmemiz o paraya komik olmuş.
Kaldi ki bi 27 falan düşünmüyorum he yukarida belirttim ama 20 getirmicekse kalsa daha iyi . Sonucta 1 ekran karti alamicaksam eger neden sistem bozayim degil mi

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Rick Baba
Benim hocam da ben sacma sapan koydun onu . Şöyle anlatayim ilani atarken sana ortalama fiyatlar gösteriyor hemen sat ortalama ve tok satıcı diye 3 ayri ben hemen sattan az yukariya koydum denebilir . Az once baktim 10 15 k ya gtx 730 ya da 1650 li toplamalar var diye muhtemelen yani ben kalkip 27 istemiyorum 😂 benim derdim bunu satip DDR 5 e gecmekti ama DDR 5 arastirdigim icin heo kendi sistemimin degerini bilmiyorum en son baktigimda sifiri 20 k ydi ama ince hesapta . Öyle yani 20 k getiemicekse de satmanin mantigi yok çünkü zaten her oyunu aciyor fantazi aramayalim 😂

O zaman 2030 gibi ddr5 geçersin sanırım

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap
O zaman 2030 gibi ddr5 geçersin sanırım
Gereği yok dostum konularima bakarsan para sorunum Yok. Sadece elimdekini harcamak istemiyorum.sadece yazin kullanmak için 32k verdim laptop aldm ddr5 4060 lı :) sen dert etme

Ceasar123

80+ Bronze
Yap dostum ben dikkate alip sahibinden e baktim o fiyatlara dedigim gibi gtx sistemler gördüm
2. el ilanlara bakmakla uğraşmadan direkt 27k sıfır sistemleri bakayım.

Sizin sisteminizin tam anlamıyla içinden geçen, çok daha iyi bir bilgisayar 27k fiyata sahip.

Düpedüz bir şekilde "kazıklanacak insan bekliyorum" diyemiyorsanız en azından "fırsat bekliyorum, biri gelir alır belki" diyebilirsiniz.
Belki insanlar inanır gerçekten bu fiyat edeceğini, ama biz etmeyeceğini biliyoruz.
Bari en azından siz bilmenize rağmen, biz bilmemize rağmen savunmayın yaptığınızı.

2. Ele gelirsekte;
Toplam: 12100TL
Ryzen 5500 - RTX 3060 - 2x8gb 3200mhz cl16 ram - 500gb M2 Kingston NV2 - Kaliteli Psu ve Kasa.

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap

Sizin sisteminizin tam anlamıyla içinden geçen, çok daha iyi bir bilgisayar 27k fiyata sahip.

Düpedüz bir şekilde "kazıklanacak insan bekliyorum" diyemiyorsanız en azından "fırsat bekliyorum, biri gelir alır belki" diyebilirsiniz.
Belki insanlar inanır gerçekten bu fiyat edeceğini, ama biz etmeyeceğini biliyoruz.
Bari en azından siz bilmenize rağmen, biz bilmemize rağmen savunmayın yaptığınızı.

2. Ele gelirsekte;
Ryzen 5500 - RTX 3060 - 2x8gb 3200mhz cl16 ram - 500gb M2 Kingston NV2 - Kaliteli Psu ve Kasa.
Dostum ilan basligina bakarmisin? Değer bicin demisim değil mi? Bu devirde herkesin elinde internet var kimi kazıklayabilirim sence ? Ki niyetim o degil ilanı da kaldirdim dün çünkü dediğim gibi 20 ye yakın etmeyecekse 18 falan dahil gerek yok satmaya diye düşündüm. Boş yapmana gerek yoktu kazık mazik. Ben soru sormuştum keşke başlığı okuyup yanitlasan

2. Ele gelirsekte;
Bide utanmadan siz bilmenize rağmen savunmayin Falan demissin. Zaten degerini bilsem neden konu açayım. Şemsiye mi açtınız naptiniz

Ceasar123

80+ Bronze
Boş yapmana gerek yoktu kazık mazik. Ben soru sormuştum keşke başlığı okuyup yanitlasan
Bide utanmadan siz bilmenize rağmen savunmayin Falan demissin. Zaten degerini bilsem neden konu açayım. Şemsiye mi açtınız naptiniz

O paraya beni GTX 730 ile uğurluyordunuz normalde?
Ben burda neyi yanlış anlatmışım.
12-13k demişim. Sizde düşük görmüşsünüz inatla bende ona karşılık düzgün şekilde anlattım şuan durumu.
Daha ne kadar açık anlatabilirim?
Sizin yine paşa gönlünüz bilir GTX 730 lu sistemi 13k ya koyup, alıcı bekleyebilirsiniz. Ve satabilirsinizde çok zorda olsa.
Ben düzgün fiyat verin demiyorum zaten bana en azından bu durumu savunmayın, doğru fiyatlandırma demeyin diyorum.

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap
12-13k demişim. Sizde düşük görmüşsünüz inatla bende ona karşılık düzgün şekilde anlattım şuan durumu.
Sizin yine paşa gönlünüz bilir GTX 730 lu sistemi 13k ya koyup, alıcı bekleyebilirsiniz. Ve satabilirsinizde çok zorda olsa.
Ben düzgün fiyat verin demiyorum zaten bana en azından bu durumu savunmayın, doğru fiyatlandırma demeyin diyorum.
Yoo baktim sahibindene ve yazdim söylediğin fiyata gtx i 730 da var 1650 de neden rtx pc mi vereyim? Ederi 15 yazdilar git oku. Ben doğru fiyatlandirma demedim zaten 27 ne kafayi mi yedim . Ben 30 35 e DDR 5ini dixmeyi düşünürken 27 isteyecek degilim herhalde. Sadece dedigim gibi sahibinden hemen sat fiyati 22 k falandı bende bı yanlışlık olduğunu düşünüp forum actim

O paraya beni GTX 730 ile uğurluyordunuz normalde?
Yani ben forumda fiyat göreyim ki ona göre düzelteyim diye forum actim sen bana duzenbaz diyorsun sorun orda

Ceasar123

80+ Bronze
Yoo baktim sahibindene ve yazdim söylediğin fiyata gtx i 730 da var 1650 de neden rtx pc mi vereyim? Ederi 15 yazdilar git oku. Ben doğru fiyatlandirma demedim zaten 27 ne kafayi mi yedim . Ben 30 35 e DDR 5ini dixmeyi düşünürken 27 isteyecek degilim herhalde. Sadece dedigim gibi sahibinden hemen sat fiyati 22 k falandı bende bı yanlışlık olduğunu düşünüp forum actim
Keyfiniz bilir tekrar aynı şeyleri yazıp yazıp durmucam.

Yani ben forumda fiyat göreyim ki ona göre düzelteyim diye forum actim sen bana duzenbaz diyorsun sorun orda
12-13k fiyata ben yine 2. elde sizin sisteme denk sistem toplarken siz bana aynı fiyatta gtx 730 verip yollarım demeniz bir sorun zaten.
Ben bunu anlatmak istedim.
Öyle abartı fiyat koyanlar tabii ki var. Ancak ben doğru olacak, yakışan fiyatı söylüyorum.

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap
Keyfiniz bilir tekrar aynı şeyleri yazıp yazıp durmucam.

12-13k fiyata ben yine 2. elde sizin sisteme denk sistem toplarken siz bana aynı fiyatta gtx 730 verip yollarım demeniz bir sorun zaten.
Ben bunu anlatmak istedim.
Öyle abartı fiyat koyanlar tabii ki var. Ancak ben doğru olacak, yakışan fiyatı söylüyorum.
Ben satsam 15 e koyardim çünkü forumda kabul gören fiyat bu size göre 12 13 olabilir tabi ki saygı duyarım. İyi forumlar

Top Bottom