Neler Yeni

Sattığım bu pc için koyduğum fiyat normal mi

ceham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ali İhsan

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
Şahsen bu sisteme 35k verecek kisi bir seyden habersiz gezinip "bilgisayar bilgisayardır" diyip parayı basandır. Aksi takdirde 35kya satılan 0 sistem bu

Senin attığın sadece kasa, arkadaş full satıyor herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Şahsen bu sisteme 35k verecek kisi bir seyden habersiz gezinip "bilgisayar bilgisayardır" diyip parayı basandır. Aksi takdirde 35kya satılan 0 sistem bu

Birincisi ben full sistem satıyorum 2.si benim kasamda bulunan donanimlar üst kalite. Uzun yillar sorun cikarmayacak urunler. 35k ya 4070 almak çok mu mantikli gerçekten. Piyasanin en dandik 4070 i var içinde. İddaa ediyorum benim ekran karti bundan daha iyidir

ceham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ali İhsan
Birincisi ben full sistem satıyorum 2.si benim kasamda bulunan donanimlar üst kalite. Uzun yillar sorun cikarmayacak urunler. 35k ya 4070 almak çok mu mantikli gerçekten. Piyasanin en dandik 4070 i var içinde. İddaa ediyorum benim ekran karti bundan daha iyidir
Kanki ekran kartı üreticileri amd hariç chipseti nvidia dan alıyor. Emin ol ekran kartın bundan daha iyi değil ama monitör, klavye vs birlikte satıyorsan bilemem onların fiyatlarını. Ayrıca kasandaki her şey de üst seviye değil. Orta segmentle alt segment arasında bir yerdesin. Yanlış anlama seni küçümsemiyor ya da kinayeli konuşmuyorum. Benim attığım sistemde ssd düsük kapasiteli, ram 1 adet, guc kaynağı yükseltilmeli, ana kart da idarelik. Ama f/p bir sistem ve seninkini bu dediklerim yapılmadığı zaman bile fpsde geçecek bir sistem. Sadece kasadan ibaret olduğunu düşündüğüm için böyle yazmıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Kanki ekran kartı üreticileri amd hariç chipseti nvidia dan alıyor. Emin ol ekran kartın bundan daha iyi değil ama monitör, klavye vs birlikte satıyorsan bilemem onların fiyatlarını. Ayrıca kasandaki her şey de üst seviye değil. Orta segmentle alt segment arasında bir yerdesin. Yanlış anlama seni küçümsemiyor ya da kinayeli konuşmuyorum. Benim attığım sistemde ssd düsük kapasiteli, ram 1 adet, guc kaynağı yükseltilmeli, ana kart da idarelik. Ama f/p bir sistem ve seninkini bu dediklerim yapılmadığı zaman bile fpsde geçecek bir sistem. Sadece kasadan ibaret olduğunu düşündüğüm için böyle yazmıştım.

Bu karşılaştırmada benim işlemciden daha düşük islemciler ile kiyaslama yapıldığında bile kafa kafaya bir calisma var. Ki benim islemci 14. Nesil ve bazi oyunlarda dlss gibi oyun performansini arttirma ozelligi var. İki ekran karti arasinda 2-3 yıl var ve 4070 3080 den hissedilebilir bir fark vermiyor. Ve diğer parcalar da o kasadan daha kaliteli. Benim pc uzun ömürlü stabil kullanım sunuyor. Birde senin kart 2 fanli

ceham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ali İhsan

Bu karşılaştırmada benim işlemciden daha düşük islemciler ile kiyaslama yapıldığında bile kafa kafaya bir calisma var. Ki benim islemci 14. Nesil ve bazi oyunlarda dlss gibi oyun performansini arttirma ozelligi var. İki ekran karti arasinda 2-3 yıl var ve 4070 3080 den hissedilebilir bir fark vermiyor. Ve diğer parcalar da o kasadan daha kaliteli. Benim pc uzun ömürlü stabil kullanım sunuyor. Birde senin kart 2 fanli
Ekipmanlarla birlikte satıyorsun ve max 15 fps fazla geliyor. Fanboyluk yapmamın bir anlamı yok uygun fiyatmış. Umarım istediğin fiyattan alıcı bulursun. Ama sadece kasa olsaydı yine 4070i savunurdum 😅 (bu arada 2x fan çok bir şey ifade etmiyor ekonomi açısından uygunsa sıkıntı yok. 6-7 derece bile daha fazla soğutacagini sanmiyorum soğutma bloğunu)

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Murat Cemal
20 k 'ya 1660S'li sistem sattım ama büyük ihtimal çekimler ve Pc'nin temiz durması etki etti tabii birazda adamın enailiği . keşke bi iphone 14'le çekip bi pc'yi temizleseydin .
savcılığa şikayet edeceğim seni, tecavvüzden yargılan
sistem güzelde o anakart ne öyle hocam ya, belki bu 1 eksi olabilir fiyat fena değil gibi

pc ustasi1

80+ Silver
savcılığa şikayet edeceğim seni, tecavvüzden yargılan
sistem güzelde o anakart ne öyle hocam ya, belki bu 1 eksi olabilir fiyat fena değil gibi
Ne alaka usta ben adama öneri verdim sadece bir şey yapmadım .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamın bilgisizliğinden faydalanıp dolandırmışsın. Dolandırıcılık nedir araştırır mısın ? Uzatma yani yeter. Ne halin varsa gör.
Aga o gün insanlara enayi dediğim için ve sizlere agresif davrandığım için özür diliyorum herkesten.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Ne alaka usta ben adama öneri verdim sadece bir şey yapmadım .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga o gün insanlara enayi dediğim için ve sizlere agresif davrandığım için özür diliyorum herkesten.
😅😅😅😅😅

Top Bottom