Neler Yeni

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

xRektır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Deniz Işık

Ek olarak 1tb hardisk ekliycem. Ama pc ile ilgili sorularım var intel işlemci yi h410 m anakartla kullandığımız zaman ram 2666 mhz de kullanılıyor diye biliyorum. Ama ramlerim 3200 mhz olcak ben çok bir performans kaybı yaşarmıyım.
2. sorum ise bu GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC modelinde ısınma problemi varmı? ve pc yi nasıl değerlendirirsiniz. Fortnite valorant gibi oyunlarda kaç fps alırım?

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf

Ek olarak 1tb hardisk ekliycem. Ama pc ile ilgili sorularım var intel işlemci yi h410 m anakartla kullandığımız zaman ram 2666 mhz de kullanılıyor diye biliyorum. Ama ramlerim 3200 mhz olcak ben çok bir performans kaybı yaşarmıyım.
2. sorum ise bu GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC modelinde ısınma problemi varmı? ve pc yi nasıl değerlendirirsiniz. Fortnite valorant gibi oyunlarda kaç fps alırım?
performans kaybı olur ama çok önemli değil, bildiğim kadarıyla gigabyte'ın ısınma problemi yok bu modelde onun dışında sistem pahalı fortnite valorant çok çok rahat 144+ oynarsınız

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
intel işlemci yi h410 m anakartla kullandığımız zaman ram 2666 mhz de kullanılıyor diye biliyorum. Ama ramlerim 3200 mhz olcak ben çok bir performans kaybı yaşarmıyım.
Bellek konusunda Intel devasa fark yaratmıyor ama yine de 3200MHz'de alacağınızdan daha düşük performans alacağınız aşikâr.

GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC modelinde ısınma problemi varmı?
Var diye anımsıyorum fakat net bilgim yok.

xRektır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Deniz Işık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
performans kaybı olur ama çok önemli değil, bildiğim kadarıyla gigabyte'ın ısınma problemi yok bu modelde onun dışında sistem pahalı fortnite valorant çok çok rahat 144+ oynarsınız
sistem pahalı evet daha ucuzunu bulamadım maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bellek konusunda Intel devasa fark yaratmıyor ama yine de 3200MHz'de alacağınızdan daha düşük performans alacağınız aşikâr.

Var diye anımsıyorum fakat net bilgim yok.
Çift fanli ısınma olacağını düşünüyorum
önerebileceğiniz başka sistemler varmı peki şu anda

Ratorest

80+ Silver
11 k

fakat buna monitörde dahil pc için 9.3 k fln diyebilirim

Bunu bulabildim

11 k

fakat buna monitörde dahil pc için 9.3 k fln diyebilirim