Neler Yeni

Bu bilgisayarla Bu Konsol Takas Edilir mi?

M.Barisk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
hocam ben 2018 yılında ps4 alıp tüm exclusive oyunlarını bitirdim.
yani gamepass'te olan oyunlar zaten pcde'de var xbox konsolu alırsın pc'de oynarsın demek istediğim bu xbox'ta olupta pc'de oynayamadığın bir oyun varmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani gamepass'te olan oyunlar zaten pcde'de var xbox konsolu alırsın pc'de oynarsın demek istediğim bu xbox'ta olupta pc'de oynayamadığın bir oyun varmı ?
gamepad* alırsın

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
şimdi sende 2 tane mi pc var
evet hocam babamla konsol almayı düşünüyorduk ama satamadığımız için takasa yöneldik ondada sadece xbox one s i olan birisi kabul etti

gamepad* alırsın
hocam gamepadde var fakat konsolun yeri benim için çok daha farklı oluyor. Grafiği , performansı her zaman iyidir.

alkolikpanda

80+ Bronze
yani iki tane de sisteminiz varmış ama , bilemedim hani üstüne normal de para almanız gerekiyor ama eğer o paraya çok da ihtiyacımız yok paramız var Allama diyorsanız takas edin ne diyeyim

JSezar

80+ Silver
konsol sahibine para biraz para verirsen takas edilir.onun dışında konsolu vereceğini sanmam.

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
konsol sahibine para biraz para verirsen takas edilir.onun dışında konsolu vereceğini sanmam.
onun bana vermesi lazım değil mi?

yani iki tane de sisteminiz varmış ama , bilemedim hani üstüne normal de para almanız gerekiyor ama eğer o paraya çok da ihtiyacımız yok paramız var Allama diyorsanız takas edin ne diyeyim
teşekkürler hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,357
Üyeler
148,064
Son üye
ErenTürk
Top Bottom