Neler Yeni

Bu C4 mü?

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Global sitedeki 80+ sertifika testleri gayet yeterli, ve eski bir ünite falanda değil tek 12V kanalı var buda güncel olduğunu gösterir "V2 yani Versiyon 2" olmasına dikkat edin bu PSU alınır kötü değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

C4 değil. Ama alınmaz çünkü eski bir ünite kullanıyor.

Attığım linke bak eski ünite değil bu V2 yani Versiyon 2.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
evet harika konu sharkoon PSU iyi midir? yenine bu mesaj kesinlikle sadece PSU yu sordun
Hocam ama sizde hata var. Yorum yapmak için kullandınız mı yada iyice araştırdınız mı? C4 c4 deyip geçmekle olmuyor. Bu yazışmaları okumayıp seni okuyan insanlar hala c4 biliyor.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
Hocam ama sizde hata var. Yorum yapmak için kullandınız mı yada iyice araştırdınız mı? C4 c4 deyip geçmekle olmuyor. Bu yazışmaları okumayıp seni okuyan insanlar hala c4 biliyor.

.

Son düzenleme:

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
Son düzenleme:

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
kimin ne kadar yardımcı olduğuda belli yürü işine ben söylemem gerekeni söyledim konudada arkadaşlar yanlış olduğumu belirtti daha dünkü üye geçip gitmiş bir konu için bana burada cahil muamelesi yapmaya hakkın yok uyarımı aldım affımı diledim yorumumu siliyorum daha fazla boş yapmamanızı rica edeceğim :)
Sürekli yanlış yardımcı olmaktan ise sadece bildiğim konuda yorum yapmayı tercih ederim. Böylece ben dahil insanların yanlış bilgilendirilmesine sebep olmam. Çok mesaj atmak çok bilgi vermek değildir aynı çok konuşan insanlar gibi :) Sana cahil muhamelesi yapmadım fakat kullanmadığın bilmediğin ürünlerde yorum yapıyorsan nasıl düşünürsen düşün sadece olmaması gerektiğini belirttim . Dünkü üye olmam bilgisiz olduğum anlamına gelmez. Tekrar yazdıklarınızın saygı çerçevesinde olmasını rica ederim. Moderatörlere de teşekkür ederim. İyi forumlar

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Ya kardeşim sharkoon ne ya alacaksın everest 10 yıl kullanacaksın :mad:

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
2000 mesajımın maximum50 tenesi yanlış bilgidir hepsine geri döndüm o 50 için uyarı almak canımı sıkıyor ama genede uyardığınız için teşekkür ederim artık yanlış bilgi vermemeye çalışacağım teşekkir ederim iyi forumlar

Mileven

80+ Silver

Global sitedeki 80+ sertifika testleri gayet yeterli, ve eski bir ünite falanda değil tek 12V kanalı var buda güncel olduğunu gösterir "V2 yani Versiyon 2" olmasına dikkat edin bu PSU alınır kötü değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım linke bak eski ünite değil bu V2 yani Versiyon 2.
incehesap yada başka bi yerde v2 si varmı lınk atabılırmısın

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Mileven

80+ Silver
Top Bottom