Neler Yeni

Bu donanımlarla bilgisayar toplasam sorun yaşar mıyım?

mertsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert aslanbay
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K 4600MHz/RTX 4060 8GB/2x8GB 3600MHz RAM/1 TB M.2 NVMe SSD 23.500TL
bu donanımlarla ilerleyen süreçte veya kısa vadede uyum problemi veya başka sıkıntılar yaşar mıyım? Bu fiyata değer mi?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K 4600MHz/RTX 4060 8GB/2x8GB 3600MHz RAM/1 TB M.2 NVMe SSD 23.500TL
bu donanımlarla ilerleyen süreçte veya kısa vadede uyum problemi veya başka sıkıntılar yaşar mıyım? Bu fiyata değer mi?
Uzun süredir kasa bakmıyorum yalan olmasın fiyatlar nasıl tam bilmiyorum ama şöyle anlık indirimlerden daha iyi bir kasa bulabilirsin gibi bence. Sorun yaşatmaz ama anakart giriş seviyesi olduğu için ileride işlemci yükseltmek istediğin zaman anakart değişmen gerekir.

mertsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert aslanbay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun süredir kasa bakmıyorum yalan olmasın fiyatlar nasıl tam bilmiyorum ama şöyle anlık indirimlerden daha iyi bir kasa bulabilirsin gibi bence. Sorun yaşatmaz ama anakart giriş seviyesi olduğu için ileride işlemci yükseltmek istediğin zaman anakart değişmen gerekir.
asus prime a520m-e kullansam yine aynı sıkıntıyı çeker miyim eğer çekersin diyorsanız üstüne 600-700 daha ekleyerek bir anakart önerebilir misiniz?

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Teja
Bu bütçeye 4060 ti

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Anakart önerisi değil de direkt başka bir hazır kasa bakmak daha sağlıklı olur. İşim var biraz işim bittiğinde sitelere ufaktan bakarım. Bütçeniz nedir?

mertsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert aslanbay
Anakart önerisi değil de direkt başka bir hazır kasa bakmak daha sağlıklı olur. İşim var biraz işim bittiğinde sitelere ufaktan bakarım. Bütçeniz nedir?
25'e kadar zorlayabilirim şu anlık önümüzdeki 4-5 aylık süreçten sonra yavaş yavaş yükseltme yapmayı düşünüyorum. teşekkür ederim ilginiz için.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
25'e kadar zorlayabilirim şu anlık önümüzdeki 4-5 aylık süreçten sonra yavaş yavaş yükseltme yapmayı düşünüyorum. teşekkür ederim ilginiz için.
Sormayı unuttum kusura bakmayın herhangi bir site var mı belirli aklınızda? Şuradan alırım buradan almam dediğiniz ona göre bakayım.

mertsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert aslanbay
Sormayı unuttum kusura bakmayın herhangi bir site var mı belirli aklınızda? Şuradan alırım buradan almam dediğiniz ona göre bakayım.
bahsettiğim bilgisayar itopyadandı freya modeline 2-3 bir şeyler ekleyip yazdım. site fark etmez çok.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet Melih Alemdar
önerebileceğiniz hazır sistem varsa linkini bırakabilir misiniz?
İşlemcin 5500 yerine Ryzen 5 5600 olsun bir kere. Şu sisteme bakabilirsin. Bence 21.000 TL ye alınabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,358
Üyeler
141,285
Son üye
antikbey?
Top Bottom