Neler Yeni

Bu ekran kartı alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
hazarcoban
Edit veya yayın yapmıycam oyun oynicam sadece performans fan sesi sıcaklık gibi etkenler önemli benim için

Shourd

80+ Silver
Edit veya yayın yapmıycam oyun oynicam sadece performans fan sesi sıcaklık gibi etkenler önemli benim için

attığınız model güzel rx 7900gre gerçcekten çok iyi ve güzel bi kart dhaa uyguna buna bakabilirsiniz

Ekler

• 1726604679829.png
    1726604679829.png
    374.5 KB · Hit: 21

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre

edıtle yayında yapabılırsın 7900gre saglam kart attıgın markayı powercoloru suan rx7600 versıyonunda kullanıyorum cok memnunum fakat hellhound yerıne altta arkadasın attıgı modelı alabılırsın tek fark rgb onunda cok onemı yoktur dıye dusunuyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
hazarcoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
edıtle yayında yapabılırsın 7900gre saglam kart attıgın markayı powercoloru suan rx7600 versıyonunda kullanıyorum cok memnunum fakat hellhound yerıne altta arkadasın attıgı modelı alabılırsın tek fark rgb onunda cok onemı yoktur dıye dusunuyorum :D
Bide sanırım bu kartlar çok ısınmayan soğutması iyi olan kartlar galiba değil mi sizinki nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

attığınız model güzel rx 7900gre gerçcekten çok iyi ve güzel bi kart dhaa uyguna buna bakabilirsiniz
Ve sanırım oldukca serin aşırı ısınmayan kartlar galiba bunlar

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Ömür
Bide sanırım bu kartlar çok ısınmayan soğutması iyi olan kartlar galiba değil mi sizinki nasıl

hellhound yerine arkadaşın attığı fighter da alabilirsiniz sadece ışık farkı varmış galiba öyle diyorlar

Shourd

80+ Silver

gayet güzel rgb gerek değil diyorsanız attığım model iyidir

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre

ben hıc ısındıgını gormedım hocam sogutmasıda gayet ıyı rx 6600 versıyonunu kullanan arkadasım var powercolorun oda gayet mumnun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,695
Üyeler
157,974
Son üye
kaveill
Top Bottom