Neler Yeni

Bu fiyata HDD ve SSD

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
500 gb m.2 ssd almak 1 tb hdd almaktan çok daha iyi emin olun. ben yeteceğini düşünüyorum yetmez derseniz 1 tb modellerine bakın fakat bütçe 2 katından fazlasına çıkıyor.
Biliyorum maalesef. Öneriniz için teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
500 gb m.2 ssd almak 1 tb hdd almaktan çok daha iyi emin olun. ben yeteceğini düşünüyorum yetmez derseniz 1 tb modellerine bakın fakat bütçe 2 katından fazlasına çıkıyor.
Acaba m2 ssd yerine sata ssd kullansam da olur mu? sata hdd'den daha mı iyi?

Genzo

80+
Hocam bütçenle 480 gb civarı bir ssd alabilirsin. Mutlaka al. Daha sonra bütçe denkleştirip oyunları atmak için harddisk alırsın. Eğer ssd şimdi almazsan daha sonra zaten alacan çünkü günümüz dünyasında harddisk ihtiyaçları karşılamıyor. Paranın yettiği ssd yi mutlaka al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
Hocam bütçenle 480 gb civarı bir ssd alabilirsin. Mutlaka al. Daha sonra bütçe denkleştirip oyunları atmak için harddisk alırsın. Eğer ssd şimdi almazsan daha sonra zaten alacan çünkü günümüz dünyasında harddisk ihtiyaçları karşılamıyor. Paranın yettiği ssd yi mutlaka al.
Onu anladım da m2 yerine sata kullansam sorun olur mu

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Acaba m2 ssd yerine sata ssd kullansam da olur mu? sata hdd'den daha mı iyi?
sata bir türdür hdd de satadır ssd nin 3 adet türü var biri nvme m.2 ssd sata m.2 ssd ve sata ssd, sata ssd de tercih edebilirsiniz siz bilirsiniz ben nvme öneriyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
WOMANİZER
Tabi bende aynısını aldım Atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımda 1 yıldır kullanıyor bi sorununu görmedi
sata bir türdür hdd de satadır ssd nin 3 adet türü var biri nvme m.2 ssd sata m.2 ssd ve sata ssd, sata ssd de tercih edebilirsiniz siz bilirsiniz ben nvme öneriyorum.
Teşekkürler cevap için.

Top Bottom