Neler Yeni

Bu fiyatta bu laptopun olayı ne

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kötü kasa kalitesi

Existentia

80+ Silver
Olayını bilmem de tasarım ekibi rezil bir iş çıkarmış

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Açtığım konuya bakarak anlayabilirsin

Existentia

80+ Silver
dimi şekli acayip çirkin
hocam bütün forumlarda herkes monster'ın tasarımlı yerin dibine sokuyor ben güzeller demiyorum ama biri de çıkıp ya bu MSI laptop ne kadar kötü tasarıma sahip demiyor şaşırıyorum

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Sıralama nedir loq u da dahil edersek kasa ve donanımda kullanılan genel parçaları da katarsak
Atlayacağım mutlaka olacaktır Hocam ilk lere gierecekler MSI Pulse Ailenware Lenovo LOQ çok tercih edilir LOQ lar Asus un ROG ları ama yeni nesil zephyrus Acer yanından Predator lar(yeni olanlar) Omenlar ve nitro 17 Yeni nesilleri ama Bazı rog lar çok ısınabiliyor bunun sebebi intel watt çekmekte sınır tanımıyor Ailenware de throttle yiyen tek işlemci diyebilirim sonra Asus Tuf gaming A15 Acer Nitro 16 v15 nitro 5 (yeni kasalar) Victus 16 bunlar yüzeysel derine inmek istersem makale yazmam gerek 😁

Emsal

80+ Silver
Atlayacağım mutlaka olacaktır Hocam ilk lere gierecekler MSI Pulse Ailenware Lenovo LOQ çok tercih edilir LOQ lar Asus un ROG ları ama yeni nesil zephyrus Acer yanından Predator lar(yeni olanlar) Omenlar ve nitro 17 Yeni nesilleri ama Bazı rog lar çok ısınabiliyor bunun sebebi intel watt çekmekte sınır tanımıyor Ailenware de throttle yiyen tek işlemci diyebilirim sonra Asus Tuf gaming A15 Acer Nitro 16 v15 nitro 5 (yeni kasalar) Victus 16 bunlar yüzeysel derine inmek istersem makale yazmam gerek 😁
Hocam tam hayal ettiğim gibi bir cevap oldu :)
Bana kalırsa zaten sırf görüntüden bile bu tarz bir hissiyat veriyor laptoplar,
nitro 5 victus bim malları gibi iş görüyor ama kalite hissiyatı vermiyorlar bir şey eksik kalıyor hep.
omen bile premium olsun diye üretilse bile kesinlikle rog legion hissiyatı vermiyor bence kaliteli dost yoğurt:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jarrod's Tech kanalı yabancı bir kanal malzeme kalitesi vs her şeye puan verip oluşturduğu f/p liste şu
1708438570583.png

@Meter90ss @MattJohn

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
nitro 5 victus bim malları gibi iş görüyor ama kalite hissiyatı vermiyorlar bir şey eksik kalıyor hep.
omen bile premium olsun diye üretilse bile kesinlikle rog legion hissiyatı vermiyor bence kaliteli dost yoğurt:)
Victus nitro 5 e nazaran daha premium duruyor fakat 2 side premium değil 😁 giriş seviyesi çok da sorgulamamak gerek

Jarrod's Tech kanalı yabancı bir kanal malzeme kalitesi vs her şeye puan verip oluşturduğu f/p liste şu
Alıntıyı görüntüle

@Meter90ss @MattJohn
Nitro 5 i fazla abartmış Helios nasıl arkasında kalıyor benim aklma almadı S doğru olmuş ama bence scar da tepe noktayı hak edebilirdi gigabyte orda daha kaliteli ama bize göre f Victus 16 da yanlış yerde C de okması gerek biraz yanlış olmuş

Alıntıyı görüntüle

@Meter90ss @MattJohn
A15 in orda ne işi var Dell E de olması gerek GP77 At E ye bu kanal yanlı gibi geliyor

Emsal

80+ Silver
Victus nitro 5 e nazaran daha premium duruyor fakat 2 side premium değil 😁 giriş seviyesi çok da sorgulamamak gerek

Nitro 5 i fazla abartmış Helios nasıl arkasında kalıyor benim aklma almadı S doğru olmuş ama bence scar da tepe noktayı hak edebilirdi gigabyte orda daha kaliteli ama bize göre f Victus 16 da yanlış yerde C de okması gerek biraz yanlış olmuş
Şöyle hocam kalite sırası yapmamış fiyatına malzeme kalitesini vs ince detayların hepsine puan verip ona göre f/p sırası oluşturmuş @MattJohn belki videosunu atar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom