Neler Yeni

Bu fiyatta bu laptopun olayı ne

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Şöyle hocam kalite sırası yapmamış fiyatına malzeme kalitesini vs ince detayların hepsine puan verip ona göre f/p sırası oluşturmuş @MattJohn belki videosunu atar
Asus A lar malzeme kalitesi olarak çok sağlam çoğu testen geçer ona göre ise doğru yerde Asus

Emsal

80+ Silver
Asus A lar malzeme kalitesi olarak çok sağlam çoğu testen geçer ona göre ise doğru yerde Asus
Mesela batarya süresi de büyük bir etken olarak almış üsttekilerin hepsi heralde 7840 ya da 7940hs amd olabilir ya da en azından hx değil de h olan inteller

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Mesela batarya süresi de büyük bir etken olarak almış üsttekilerin hepsi heralde 7840 ya da 7940hs amd olabilir ya da en azından hx değil de h olan inteller
İnteller ne olursa olsun watt çekmekte sınır falan tanımaz 65 watt diye geçen işlemci 120 watt çekebilir

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Victus nitro 5 e nazaran daha premium duruyor fakat 2 side premium değil 😁 giriş seviyesi çok da sorgulamamak gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nitro 5 i fazla abartmış Helios nasıl arkasında kalıyor benim aklma almadı S doğru olmuş ama bence scar da tepe noktayı hak edebilirdi gigabyte orda daha kaliteli ama bize göre f Victus 16 da yanlış yerde C de okması gerek biraz yanlış olmuş

A15 in orda ne işi var Dell E de olması gerek GP77 At E ye bu kanal yanlı gibi geliyor
Yok hocam yanlı değil kanal. Ben sürekli takip ediyorum, çok detaylı inceleme yapıyor. Katıldan üye de oldum.

İnceleme yaparken malzeme kalitesinden tut tasarımına ve fiyatına, hiç aklımıza gelmeyecek özelliklerini bile araştırıp ona göre değerlendiriyor.

Ben mesela MSI'ları çok sevmeme rağmen neden arka sırada olduğunu merak etmiştim ve fiyatlarının gereksiz yüksek olduğunu, ek olarak giriş orta segment cihazlarda bile olan bazı yazılım donanım özelliklerinin bunda olmadığını söyledi.

Yani eğer sırada üstte veya altta yer alıyorsa herhangi bir cihaz bunun kesinlikle bir sebebi vardır.

Videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Ben gayet başarılı buluyorum.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yok hocam yanlı değil kanal. Ben sürekli takip ediyorum, çok detaylı inceleme yapıyor. Katıldan üye de oldum.

İnceleme yaparken malzeme kalitesinden tut tasarımına ve fiyatına, hiç aklımıza gelmeyecek özelliklerini bile araştırıp ona göre değerlendiriyor.

Ben mesela MSI'ları çok sevmeme rağmen neden arka sırada olduğunu merak etmiştim ve fiyatlarının gereksiz yüksek olduğunu, ek olarak giriş orta segment cihazlarda bile olan bazı yazılım donanım özelliklerinin bunda olmadığını söyledi.

Yani eğer sırada üstte veya altta yer alıyorsa herhangi bir cihaz bunun kesinlikle bir sebebi vardır.

Videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Ben gayet başarılı buluyorum.
Bu yanlılık derim hepsini inceledim nitro 5 soğutma konusunda çok gürültülü kasa kalitesi pek iyi denmez parçaları eh işte victusla eşitler nerdeyse ama victus da throttle var nitro 5 de daha az

Dell ile victus un beraber olması imkansız gibi bir şey dell de clevo kasa kullanmışlığı var bazı modellerde

Nitro 5 lerde ghosting problemi de oluyor ve ekranları 25 ms çıkabiliyor victus larda 7 ms ile 3 ms arasında 13 olanda var

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,256
Üyeler
141,426
Son üye
real-nick
Top Bottom