Neler Yeni

Yardım Bu Hava Soğutma R5 5600 İçin Yeterli Olur mu ?

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Güvenli kafan rahat olsun alışveriş yaptım yapanda çok
Mesaj otomatik birleştirildi:

5600 için daha önce aldım bugun yeğen içinde aldım, bu sıcaklarda oyunda Max 67 ye çıkıyor havalar iyi iken 60 larda tutuyordu
benim attığım daha iyi gibi sanki ya hem marka var hem şık hemde üstünde erkan var derecesi gözüküyormuş

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
ozan başaran
site güvenilir mi

hocam ben undervolt falan bilmem tehlikelimi işlem
yani hocam undervoltu bilmiyosanız youtubeden birkaç tane video izleyin öğrenin thorttlestop diye bir programdan yapıyoruz. cpu hızı sabit kalacak şekilde volt değerini düşürüyoruz. sisteme hiçbir zararı yok fakat iyi yapmanız gerek

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
yani hocam undervoltu bilmiyosanız youtubeden birkaç tane video izleyin öğrenin thorttlestop diye bir programdan yapıyoruz. cpu hızı sabit kalacak şekilde volt değerini düşürüyoruz. sisteme hiçbir zararı yok fakat iyi yapmanız gerek
hocam o zaman ben hiç bulaşmıyım galiba overclock gibi bir olay dediğniz şey ben daha önce overclock da yapmadım korktum sadece ryzen masterla otomatik overclock yapmıştım 3 5 derece daha sıcak çalışsın ama sağlam çalışsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
umut

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
ozan başaran
hocam o zaman ben hiç bulaşmıyım galiba overclock gibi bir olay dediğniz şey ben daha önce overclock da yapmadım korktum sadece ryzen masterla otomatik overclock yapmıştım 3 5 derece daha sıcak çalışsın ama sağlam çalışsın
yok hocam overclockun tam tersi bu fakat ayarı tutturamazsanız pcnizde kalıcı hasarlar oluşmuyor. tabi sizin kararınız

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
yok hocam overclockun tam tersi bu fakat ayarı tutturamazsanız pcnizde kalıcı hasarlar oluşmuyor. tabi sizin kararınız
yapmiyim o zaman

Şuan bu en iyiler arasında kasanın hava soğutma yükseklik desteğine bakıp uyuyorsa almalısın...
hocam bu bütceyi aşar hemde benim anakart küçük sığmayabilir

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
At
Arkadaşlar ürün bu

bu fiyatlara sizin bildiğiniz daha iyi bir ürün varsa söylerseniz sevinirim. Yoksada bu ürün iyi mi? marka olarak iyi diye biliyorum. Şeklide fena değil fiyatıda uygun gibi 4 bakır borulu yeterli olur diye düşündüm sizce nasıl ?
Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler...

https://l24.im/KROmJH

linki spam olarak algıladı o yüzden orjinal link veremedim karşıma çıkan ilk link kısaltma sitesinden kısalttım
Bende Cooler Master kule tipi soğutucu var 4 yıl önce aldım neredeyse hiç kullanmadım öyle duruyor istersen 1000 liradan bırakabilirim am4 uyumlu mükemmel soğutuyor. attığın sitedekini 5 e katlar

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Bende Cooler Master kule tipi soğutucu var 4 yıl önce aldım neredeyse hiç kullanmadım öyle duruyor istersen 1000 liradan bırakabilirim am4 uyumlu mükemmel soğutuyor. attığın sitedekini 5 e katlar
Kredi kartıyla taksit yapcam reis

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807

Ekler

• resim_2024-06-22_182113295.png
    resim_2024-06-22_182113295.png
    232.7 KB · Hit: 8

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,838
İsim
Kerem Çavuş
ag400 digital al bütçen artarsa peerless assasin yine bütçe artarsa da le520 , 120mllik sıvı soğutucuya sakın bulaşma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,919
Üyeler
147,036
Son üye
cetintrt
Top Bottom