Neler Yeni

Bu HDMİ Kablo 144hz destekler mi?

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Eray Yılmaz

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne için hdmı alıyorsunuz ki display port alın daha performanslı ve çoğu şeyi destekliyor.
display portum var ama monitörde titreme oluyor, sorun kabloda mı diye kontrol etmek için alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

desteklermi bu kablo 144hz?

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Eray Yılmaz
display portum var ama monitörde titreme oluyor, sorun kabloda mı diye kontrol etmek için alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

desteklermi bu kablo 144hz?
Hocam titreme bendede kablo vb değiştirdim değişmedi akımdan kaynaklı olduğunu buldum en son bazen gabzeye kalmaya gidiyorum orda titreme olmuyor monitörde denizliye geliyorum dediğiniz gibi titreme oluyor belki çok kaliteli bir priz ile düzelte bilirsiniz. Bir nesil şimşek çakınca bilgisayarlarını yaktı yağmurda burası türkiye sebebi o diyeyim size.

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Hocam titreme bendede kablo vb değiştirdim değişmedi akımdan kaynaklı olduğunu buldum en son bazen gabzeye kalmaya gidiyorum orda titreme olmuyor monitörde denizliye geliyorum dediğiniz gibi titreme oluyor belki çok kaliteli bir priz ile düzelte bilirsiniz. Bir nesil şimşek çakınca bilgisayarlarını yaktı yağmurda burası türkiye sebebi o diyeyim size.
sorun şu ki priz değiştirince de sorun düzelmedi o yüzden en son kabloya yöneldim, eğer hala devam ediyorsa gpu skıntılı demektir

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Eray Yılmaz
sorun şu ki priz değiştirince de sorun düzelmedi o yüzden en son kabloya yöneldim, eğer hala devam ediyorsa gpu skıntılı demektir
Prizlik değil hocam bina altyapısından evde hangi prize takarsanız takın aynısı olucak diyeyim şehir değiştirerek deneyebilirsiniz :D ayriyeten bende rtx 2060 vardı titreme oluyordu yine sattim rx 6700xt aldım yine aynı ama gebzeye gidiyorum düzeliyor dediğim gibi.

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Prizlik değil hocam bina altyapısından evde hangi prize takarsanız takın aynısı olucak diyeyim şehir değiştirerek deneyebilirsiniz :D ayriyeten bende rtx 2060 vardı titreme oluyordu yine sattim rx 6700xt aldım yine aynı ama gebzeye gidiyorum düzeliyor dediğim gibi.
ee nolucak böyle, belki senle aynı sorun dğeildir prizde falandır sorun

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Eray Yılmaz
ee nolucak böyle, belki senle aynı sorun dğeildir prizde falandır sorun
Ben sadece yaşadığımı yazdım evde tv nin kablosunu sök tak dene dostum bir şey değiştirmez 144 olsun kablo kablodur, benim yaşadığım titreme akım ile alakalı şehsen ben evin elektirik tesisatını ve mahhale elektirik dağıtıcısını tutup ötüreceğim en sonunda bu olacak :blobdance: :blobdance: :blobdance: :blobdance: sen yinede deneme yanılma yöntemi ile dene dediğin gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,894
Üyeler
154,482
Son üye
Delapunci
Top Bottom